🚨 اخبار ارز دیجیتال

CoinList به «FUD» برداشت می پردازد و مشکلات فنی را با تأخیر ذکر می کند

CoinList دلیل مشکلات مربوط به برداشت گزارش شده را یک “مسئله نگهبان” که دچار قطعی شد که روی “بسیاری از توکن ها” روی پلتفرم تأثیر می گذارد، مقصر دانست.

CoinList، یک صرافی ارز دیجیتال و پلتفرم ارائه اولیه سکه (ICO)، پس از اینکه یک وبلاگ نویس توییت کرد که کاربران گزارش داده اند که بیش از یک هفته قادر به برداشتن وجوه نیستند، در توییتر به “FUD” پاسخ داد.

Coinlist در ۲۴ نوامبر در توییتر گفت: “FUD زیادی در حال انجام است که ما می خواهیم به طور مستقیم به آنها رسیدگی کنیم.” نخ این صرافی “ورشکسته، غیر نقدینگی یا در آستانه ورشکستگی” نیست. با این حال، گفته شده است که سپرده ها و برداشت ها منوط به “مسائل فنی” است.

کالین وو وبلاگ نویس متمرکز بر رمزنگاری قبلا زمزمه کرد به ۲۴۵۰۰۰ دنبال کننده او، “برخی از اعضای انجمن” با استفاده از CoinList گزارش دادند که به دلیل تعمیر و نگهداری بیش از یک هفته قادر به عقب نشینی نیستند.

CoinList یک ادعای طلبکار ۳۵ میلیون دلاری علیه صندوق تامینی کریپتو ورشکسته Three Arrows Capital ارائه کرده است که وو در توییتی گفت که این یک “زیان” بوده و ادعا کرده است که شرکت یا ورشکسته است یا احتمالاً نگرانی هایی را مبنی بر نقد نشدن آن ایجاد کرده است.

برای رفع نگرانی‌ها در مورد اجراهای بانکی در سایر پلتفرم‌ها، CoinList گفت که تحت یک ارتقاء سیستم داخلی و انتقال آدرس کیف پول شامل «چند متولی» است.

این شرکت یک «مسئله نگهبان» غیرقابل توضیح را به عنوان دلیلی ذکر کرد که چرا برخی از ارزهای دیجیتال «بیش از حد انتظار طول می‌کشد تا مهاجرت کنند» و یکی از شرکای نگهبان ناشناس آن دچار «قطع» شده است. […] هیچ ربطی به انتقال ۲۳ نوامبر که روی توکن‌های پلتفرم تأثیر گذاشته است، ندارد.

صفحه وضعیت آن “عملکرد ضعیف” را برای برداشت نشان می دهد، به طوری که ۴ ارز دیجیتال از ۱۵ نوامبر قادر به برداشت نیستند و ۱ ارز دیجیتال واریز تاخیری از ۱۶ نوامبر. من در حال تجربه هستم.

CoinList گفت: “باز هم، این یک مسئله صرفا فنی است، نه یک بحران نقدینگی.” این شرکت ادعا می کند که «هر دلار برای هر دارایی کاربر» را نگه می دارد و گفت که قصد دارد شواهدی از ذخایر خود منتشر کند.

Cointelegraph برای اطلاعات بیشتر با CoinList تماس گرفت، اما بلافاصله پاسخی دریافت نکرد.

مربوط: FTX نشان می دهد که چرا بانک ها باید ارزهای دیجیتال را تصاحب کنند

لیست سکه ادعا کرد در ۱۴ نوامبر، این شرکت اعلام کرد که در معرض صرافی از بین رفته FTX قرار ندارد، اما کاربران به طور فزاینده ای در مورد پلتفرم متمرکز نگران بودند و در اواسط نوامبر، کیف پول های سخت افزاری اعلام کردند که هیچ قرار گرفتن در معرض ندارند. عجله وجود دارد. برای اطمینان از نگهداری ایمن از دارایی ها، همانطور که توسط افزایش گزارش شده در فروش مشهود است. ارائه دهندگان Trezor و Ledger.

تقریباً در همان زمان، خروج بیت کوین (BTC) و استیبل کوین از صرافی ها به بالاترین حد تاریخی رسید و افزایش مربوطه در فعالیت در صرافی های غیرمتمرکز مشاهده شد.نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا