اخبار ارز دیجیتال

CoinFLEX موقعیت پروژه احتمالی جدید ۳AC را در میان واکنش‌های منفی پاک می‌کند

مطالب پیشنهادی این صرافی به رسانه ها درز کرد و به دلیل دخالت صندوق تامینی شکست خورده ارزهای دیجیتال Three Arrows Capital مورد انتقاد قرار گرفت.

در میان انتقادات فزاینده در رسانه های اجتماعی، شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال CoinFLEX تلاش کرده است تا برنامه های خود را برای ایجاد یک صرافی جدید ارز دیجیتال با Three Arrows Capital (3AC) روشن کند.

گزارشی که در ۱۶ ژانویه به بیرون درز کرد نشان داد که با یک صندوق تامینی ورشکسته برای ایجاد یک صرافی رمزنگاری پیشنهادی به نام “GTX” کار می کند. این بر ادعاهای تجاری علیه شرکت های ورشکسته تمرکز دارد.

در یک پست وبلاگی که مدت کوتاهی پس از آن منتشر شد، CoinFLEX در ادامه به “توضیحات غلط در مورد مطالب درز شده در مورد تبادل پیشنهادی “GTX” را روشن کرد.

ابتدا، CoinFLEX اظهار داشت که در واقع از نام “GTX” همانطور که در صفحه نمایش ظاهر می شود استفاده نخواهد کرد، و اشاره کرد که در حال حاضر فقط به عنوان یک نام موقت عمل می کند.

برخی از اعضای انجمن شباهت هایی به نام صرافی ارزهای دیجیتال FTX اخیراً منحل شده که قبلاً توسط بنیانگذار سام بنکمن فرید اداره می شد، مشاهده کرده اند.

CoinFLEX خاطرنشان کرد که Mark Lamb، مدیرعامل CoinFLEX و یکی از بنیانگذاران Sudhu Arumugam به همکاری با نهاد جدید ادامه خواهند داد و افزود که آنها در حال بررسی تغییر نام تجاری به نهاد جدید هستند.

دوم، این شرکت همچنین سعی کرد به انتقاد از این سرمایه گذاری بپردازد، با این استدلال که ایجاد یک صرافی جدید هم برای مدعیان و هم برای طلبکاران Coinflex ارزشمند است.

CoinFLEX گفت وجوه جمع‌آوری‌شده برای رشد عملیات آن و افزایش ارزش سهام طلبکاران و سهامداران CoinFLEX استفاده می‌شود.

این مسیر نه تنها فرصتی برای خدمت به تعداد زیادی از اعتباردهندگان ارزهای دیجیتال موجود خواهد بود، بلکه با انجام این کار، حجم جدیدی را نیز از طریق معاملات ارزهای دیجیتال به صرافی خواهد آورد.

او افزود: “بیش از همه، ما متعهد هستیم که اطمینان حاصل کنیم که تصمیمات و اقدامات اتخاذ شده توسط CoinFLEX به نفع طلبکاران CoinFLEX است.”

این شرکت همچنین در حال بررسی اضافه کردن سایر طبقات دارایی به پیشنهادات جدید پیشنهادی خود مانند سهام و اوراق قرضه بود.

“چندین راه برای ایجاد مکان‌ها/مبادلات تنظیم‌شده برای این دارایی‌ها در نظر گرفته شده است. ما در بحث پیشرفت زیادی داشته‌ایم.”

CoinFLEX همچنین فاش کرد که تصمیم نهایی در مورد ایجاد یک صرافی جدید توسط “هیئت مدیره دوباره تشکیل شده” شرکت گرفته خواهد شد.

این شامل سپرده گذاران پلت فرم، دارندگان SmartBCH یا اتحاد SmartBCH، دارندگان سری B، و مدیران مستقلی است که توسط سپرده گذاران پلت فرم با رضایت دارندگان سری B انتخاب می شوند.

مدیریت اعلام کرد که از رای دادن به این پیشنهاد خودداری خواهد کرد.

مربوط: آلبرایت شکایت علیه آزمایشگاه های Terraform و Do Kwon را رها کرد

برخی از افراد برنامه های CoinFLEX برای راه اندازی یک صرافی جدید ارز دیجیتال با ۳AC را بحث برانگیز می دانند. زیرا ۳AC خود یک شرکت ورشکسته است و محل موسس آن هنوز مشخص نیست.

نیک بوگالیس، مدیر سابق مهندسی ریپل، در یک پست توییتر در ۱۶ ژانویه، سرمایه‌گذاری جدید پیشنهادی را به عنوان یک «کلاهبرداری» محکوم کرد، زیرا در آن بنیانگذاران ۳AC سو ژو و کایل دیویس شرکت داشتند.

در همین حال، مدیرعامل شرکت سازنده بازار ارزهای دیجیتال Wintermute گفت که شرکت او هر کسی را که در صرافی جدید سرمایه‌گذاری کند، لغو خواهد کرد.نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا