🚨 اخبار ارز دیجیتال

CoinEX پس از هک ۷۰ میلیون دلاری، خدمات خود را با سیستم کیف پول جدید از سر می گیرد

کوین اکس پس از هک ۷۰ میلیون دلاری، سیستم کیف پول خود را بازسازی کرده و قصد دارد سپرده گذاری و برداشت برخی از ارزهای دیجیتال را از سر بگیرد.

بیش از یک هفته پس از هک ۷۰ میلیون دلاری که باعث لو رفتن کلیدهای خصوصی کیف پول های داغش شد، کوین اکس قصد دارد پذیرش سپرده ها و برداشت های کاربران را از سر بگیرد.

در تعامل قبلی با کوین تلگراف، صرافی اعلام کرد که اولویت آن ساخت و پیاده‌سازی یک سیستم کیف پول جدید برای تسهیل فعالیت بر روی ۲۱۱ بلاک چین و ۷۳۷ توکن است که قبل از حادثه هک در حال سرویس‌دهی بود.

این صرافی در آخرین بیانیه خود اعلام کرد که خدمات واریز و برداشت برای توکن های BTC، ETH، USDT، USDC و سایر توکن ها از ۲۱ سپتامبر از سر گرفته می شود.

CoinEx سپرده گذاری و برداشت در ۱۱ ارز دیجیتال را از سر می گیرد.

CoinEx آدرس سپرده توکن لیست شده را به روز می کند و یک آدرس سپرده جدید برای کاربر ایجاد می کند.

به مشتریان CoinEx توصیه شد که به آدرس‌های قدیمی روی پلتفرم سپرده نکنند زیرا ممکن است دارایی‌های آنها برای همیشه از بین برود. این صرافی همچنین هشدار داد که ممکن است با از سرگیری فعالیت، تعداد زیادی برداشت متوقف شود.

ما ثبات سیستم کیف پول جدید را تضمین خواهیم کرد و به تدریج خدمات واریز و برداشت را برای دارایی های بیشتر از سر خواهیم گرفت.

این صرافی مدعی است که یک سیاست حفظ دارایی ۱۰۰% برای محافظت از کاربران در برابر تهدیدات امنیتی احتمالی دارد. به‌روزرسانی قبلی پس از حادثه هک همچنین بیان می‌کرد که هیچ دارایی کاربر تحت تأثیر قرار نگرفته است و هرگونه ضرر مالی توسط بنیاد امنیت دارایی کاربران CoinEx پوشش داده می‌شود.

کوین تلگراف با CoinEx تماس گرفته است تا تأیید کند که اگر دارایی های کاربران تحت تأثیر قرار گرفته یا در آینده تحت تأثیر قرار گرفته باشد، آنها وجه را بازپرداخت خواهند کرد.

نویسنده: Gareth Jenkinson
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا