اخبار ارز دیجیتال

صرافی رمزارز CoinEx از نیویورک به دلیل عدم ثبت نام در ایالت شکایت کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دادستان کل نیویورک به دنبال حکم دادگاه برای حذف صرافی از ایالت است و از آن می‌خواهد تمام آدرس‌های اینترنتی منشأ نیویورک را مسدود کند.

صرافی رمزارز کوین ایکس توسط لتیشیا جیمز، دادستان کل نیویورک شکایت کرده است که ادعا می کند این شرکت خود را به عنوان یک صرافی نادرست معرفی کرده است، زیرا به عنوان یک دلال اوراق بهادار و فروشنده کالا در مزرعه برنج نیویورک ثبت نشده است.

یک دادخواست 38 صفحه ای که توسط جیمز در 22 فوریه در دادگاه عالی نیویورک ارائه شد، ادعا می کند که کوین اکس “به طور مکرر و مداوم در تقلب درگیر بوده است” و قانون مارتین ایالت را نقض کرده است. ایالات متحده آمریکا.

او همچنین ادعا کرد که کوین‌اکس توکن‌های مختلفی را فهرست می‌کند که تحت «هم کالاها و هم اوراق بهادار» قرار می‌گیرند و آن‌ها را AMP (AMP)، LBRY Credit (LBC)، Rally (RLY) و Terra (LUNA) نام‌گذاری می‌کند.

در بیانیه 22 فوریه، جیمز گفت که CoinEx باید در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) یا کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) به عنوان “طبق قانون نیویورک” برای فروش توکن های خود ثبت شود.

دفتر دادستان کل ادعا کرد که یک رایانه و آدرس اینترنتی مستقر در نیویورک می تواند یک حساب CoinEx ایجاد کند و در این پلتفرم تجارت کند.

او افزود: «دوران شرکت‌های رمزارز مانند CoinEx که طوری رفتار می‌کردند که قوانین اعمال نمی‌شوند، گذشته است.

مربوط: نماینده ماکسین واترز می گوید همه رگولاتورهای ایالات متحده “بهتر است در مورد کریپتوها با هم متحد شوند”

در این دادخواست همچنین آمده است که CoinEx از احضاریه ۲۲ دسامبر ۲۰۲۲ که توسط دادستانی کل برای «ارائه شهادت در مورد فعالیت‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال پلتفرم خود» ارسال شده بود، عمل نکرد.

«CoinEx با احضاریه مجبور شد تا در 9 ژانویه 2023 برای بازرسی حاضر شود و حاضر نشد. […] مخفی شدن CoinEx در ابتدا شاهدی است که نشان می دهد CoinEx درگیر بوده است. [mentioned] تقلب “

در این دادخواست، جیمز به دنبال حکم دادگاه برای جلوگیری از بازاریابی CoinX به عنوان یک صرافی و فعالیت در ایالت، و شناسایی جغرافیایی آدرس‌های اینترنتی و داده‌های موقعیت مکانی GPS از نیویورک است.

کوین تلگراف فوراً به درخواست اظهار نظر CoinEx پاسخ نداد.نویسنده: Jesse Coghlan

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا