اخبار ارز دیجیتال

CoinDesk می تواند در دستان شرکت مادر DCG برای یافتن سرمایه باشد

DCG در هفته های اخیر بیش از ۲۰۰ میلیون دلار در پیشنهادات CoinDesk دریافت کرده است. این ۳۹۹۰۰ درصد بازگشت سرمایه اولیه شما با قیمت خرید ۵۰۰۰۰۰ دلار است.

رسانه‌های کریپتو، CoinDesk، طبق گزارش‌ها، در حال بررسی یک فروش بالقوه است زیرا شرکت مادر Digital Currency Group (DCG) به دنبال تقویت ترازنامه خود است.

به گزارش وال استریت ژورنال، CoinDesk از بانکداران سرمایه گذاری در شرکت مشاوره مالی Lazard کمک گرفته است، که به آن کمک کرده گزینه هایی را که شامل فروش کامل یا جزئی است، بررسی کند.

گفته می شود که DCG در چند ماه گذشته چندین پیشنهاد بیش از ۲۰۰ میلیون دلار برای خرید این شرکت رسانه ای دریافت کرده است. با توجه به اینکه DCG این شرکت را در سال ۲۰۱۶ تنها با ۵۰۰۰۰۰ دلار خریداری کرد، این یک بازگشت سرمایه خیره کننده خواهد بود.

به نظر می رسد DCG بری سیلبرت اخیراً با مشکلات مالی جدی مواجه شده است و در ۱۷ ژانویه به سهامداران اعلام کرد که سود سهام خود را برای تقویت ترازنامه و “حفظ نقدینگی” به حالت تعلیق در می آورد.

در ۱۸ ژانویه، بلومبرگ اعلام کرد که یکی دیگر از زیرمجموعه های DCG، شرکت وام دهنده کریپتو جنسیس گلوبال، پس از افشای اینکه بیش از ۳ میلیارد دلار به طلبکاران بدهکار است، در حال برنامه ریزی برای اعلام ورشکستگی است.

بر اساس وب سایت DCG، CoinDesk و Genesis در میان حدود ۲۰۰ کسب و کار مرتبط با رمزنگاری در سبد سرمایه گذاری خطرپذیر DCG هستند. سایر شرکت‌های متعلق به DCG شامل شرکت مدیریت دارایی Grayscale Investments، صرافی ارزهای دیجیتال Luno و شرکت مشاوره‌ای Foundry می‌شوند.

مربوط: جمینی و جنسیس مسائل حقوقی صنعت راک بیشتر

مقاله نوامبر CoinDesk در افشای بی‌نظمی‌ها در ترازنامه Alameda Research در نهایت منجر به فروپاشی صرافی رمزنگاری FTX و چیزی شد که جنسیس، شرکت مادر آن DCG و بازار گسترده‌تر ارز دیجیتال اکنون با آن مواجه هستند. برخی معتقدند این اولین دومینویی بود که منجر به مشکلات نقدینگی شد.

کوین تلگراف با CoinDesk تماس گرفته تا تأیید کند که فروش احتمالی در حال بررسی است، اما هنوز در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرده است.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا