🚨 اخبار ارز دیجیتال

وکیل ارشد کوین بیس از اتریوم در برابر حملات دفاع می کند

فهرست

  • دیدگاه های متضاد
  • واکنش در کنگره

پل گروال، مدیر ارشد حقوقی کوین بیس، گرفته شده به X (توئیتر سابق) تا برخی اطلاعات نادرست پیرامون اتریوم (ETH) را از بین ببرد.

گروال که از آگوست ۲۰۲۰ به عنوان CLO صرافی خدمت کرده است، خاطرنشان کرد که میلیون ها آمریکایی صاحب بزرگترین آلتکوین هستند. او همچنین بر اهمیت کریپتوکارنسی برای اکوسیستم گسترده تر ارزهای دیجیتال تاکید کرد.

دیدگاه های متضاد

طبق گفته Fortune، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به دنبال طبقه بندی اتریوم به عنوان یک اوراق بهادار است. به عنوان بخشی از کمپین تهاجمی خود، شرکت های متعددی را احضار کرده است.

پیش از این، Coindesk اعلام کرده بود که بنیاد اتریوم توسط یک مقام دولتی تحت بررسی است.

با این حال، همانطور که گروال اشاره کرد، جنسلر قبلاً گفته بود که اتریوم یک امنیت نیست.

بیل هینمن، مدیر سابق بخش مالی شرکت SEC، اتریوم را به عنوان یک دارایی غیرامنیتی به رسمیت شناخت (اما جنجال‌هایی نیز برانگیخت). علاوه بر این، وکلای خود SEC دومین ارز دیجیتال بزرگ را با بیت کوین (که بارها توسط SEC به عنوان یک کالا شناخته شده است) مقایسه کردند.

واکنش در کنگره

نماینده کنگره، پاتریک مک هنری (NC-10) نیز هدف گرفتن در Gensler، به دنبال گزارش‌های اخیر درباره تلاش‌های SEC برای طبقه‌بندی یک‌جانبه اتریوم به عنوان یک امنیت.

به گفته مک هنری، این با موضع کمیسیون معاملات آتی کالا در مورد این موضوع در تضاد است. او گفت: “کنگره در مورد صلاحیت و بودجه SEC تصمیم می گیرد، رئیس Gensler نمی تواند آن را به تنهایی جبران کند.”

در یک جلسه استماع کنگره در سال ۲۰۲۳، مک هنری از جنسلر به دلیل عدم شفافیت ادعایی در بازار انتقاد کرد. با این حال، جنسلر بارها از به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد دومین ارز دیجیتال بزرگ بر اساس ارزش بازار خودداری کرده است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا