🚨 اخبار ارز دیجیتال

پایگاه شبکه L2 کوین بیس در TVL بیش از ۱ میلیارد دلار است

شبکه لایه ۲ کوین بیس، Base، با مجموع ارزش قفل شده (TVL) 1 میلیارد دلاری در حال جلب توجه جدی است. در واقع، Base احتمالاً محبوب ترین شبکه L2 در حال حاضر است. افراد زیادی می‌پیوندند و می‌مانند و TVL شبکه نیز این تز را تأیید می‌کند.

بیس به لطف پروژه های بسیار و روندهای محبوبی که بر روی آن کار می کنند توجه را به خود جلب می کند. اگرچه این هیجان برای همیشه ادامه نخواهد داشت – زیرا Base هیچ چیز خیلی خارق‌العاده‌ای را ارائه نمی‌کند – در حال حاضر همچنان توجه مردم را به خود جلب کرده است.

منبع: DeFiLIama

یکی از دلایلی که افراد به سمت Base جذب می شوند، ویژگی های امنیتی آن است، مانند امکان توقف برخی معاملات یا مسدود کردن کیف پول ها در صورت لزوم. این قابلیت آخرین بار در طول هک Munchables استفاده شد. آنها توانستند به دلیل سانسور L2 در سطح سکانس ۶۰ میلیون دلار پس انداز کنند.

بیایید نگاهی دقیق تر به TVL بیس بیندازیم. مجموع ارزش قفل شده کل مقدار پول در شبکه است. تمام ارزهای رمزنگاری شده مختلفی را که افراد وارد سیستم می‌کنند، حساب می‌کند. دیدن این رقم بیش از ۱ میلیارد دلار به این معنی است که پول زیادی به پایگاه سرازیر می شود. این نشانه آن است که شبکه در حال رشد است و مردم واقعاً به آنچه در آنجا می گذرد علاقه مند هستند.

با این حال، به دلیل مدیریت بیس با هک Munchables و صرفه جویی در هزینه های بسیار، به عنوان مکانی امن و میزبانی انواع پروژه های قوی DeFi شهرت پیدا کرده است. این می تواند افراد را برای مدت طولانی تری علاقه مند کند، حتی اگر شبکه منحصر به فردترین شبکه در بازار نباشد. در حال حاضر، Base توجه زیادی را به خود جلب کرده است و TVL بالا گواه این امر است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا