🚨 اخبار ارز دیجیتال

SEC ادعا می کند که Coinbase در نامه ای از نقض قوانین اوراق بهادار مطلع بوده است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته کمیسیون بورس و اوراق بهادار، کوین بیس آگاه است که قوانین اوراق بهادار فدرال ممکن است برای تجارت آن اعمال شود و سهامداران خود را آشکارا از خطرات آگاه کرده است.

کوین بیس اذعان می کند که قوانین اوراق بهادار فدرال ممکن است برای تجارت خود اعمال شود و دارایی های معامله شده در پلتفرم خود را به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی می کند، طبق نامه ای که SEC در ۷ ژوئیه به یک قاضی منطقه فرستاده بود.

رگولاتور در خود نوشت: “از زمانی که Coinbase به یک شرکت عمومی تبدیل شده است، سهامداران خود را در معرض این خطر قرار داده است که دارایی های رمزنگاری معامله شده در پلتفرم آن ممکن است اوراق بهادار در نظر گرفته شود و بنابراین، رفتار آن ممکن است قوانین اوراق بهادار فدرال را نقض کند. بارها به ما اطلاع داده شده است.” واکنش.

طبق گفته کمیسیون بورس و اوراق بهادار، کوین بیس “یک شرکت چند میلیارد دلاری است که توسط مشاوران حقوقی پیشرفته مشاوره می شود” و عمدا “در تلاشی برای ایجاد آزمایش خود در مورد اینکه چه چیزی سرمایه گذاری است.” بیش از ۷۵ سال قانون نظارتی تحت هووی را نادیده می گیرد. . قرارداد. “

تصویری از پاسخ SEC به دادگاه در ۷ ژوئیه. منبع: CourtListener

این نامه پاسخی به ارسال قبلی از کوین بیس است. در ۲۸ ژوئن، صرافی قصد خود را برای ارائه درخواست قضاوت به دادگاه اعلام کرد. به گفته دانشگاه کرنل، زمانی از درخواست قضاوت استفاده می‌شود که طرفین معتقد باشند که هیچ اختلاف واقعی بر سر حقایق مادی پرونده وجود ندارد.

در این نامه قبلی، کوین بیس به گری گنسلر، رئیس SEC اشاره کرد که در مقابل کنگره حاضر شد و در آن گفت که “هیچ تنظیم کننده بازار در این صرافی های رمزنگاری وجود ندارد” و “فقط کنگره کریپتو می تواند به صرافی ها اجازه تنظیم آنها را بدهد.” Coinbase همچنین اشاره کرد که SEC دو سال پس از انتشار عمومی، تنظیم‌کننده‌ها و عموم مردم را به دلیل فعالیت‌های “کاملاً توضیح داده شده” متهم کرده است.

رولاند چیس، وکیل شرکت و اوراق بهادار، در مصاحبه با کوین تلگراف گفت: “SEC از طرف کنگره این اختیار را دارد که اسناد عمومی را برای بهبود افشای شرکت ها برای سرمایه گذاران بالقوه بررسی کند و نظرات و سؤالات خود را ارائه دهد.” قوانین فدرال اوراق بهادار حاکم بر فرآیند “فهرست” بر اساس افشا است. او گفت: «منظورم این است که SEC نمی‌خواهد، و در واقع نمی‌تواند، از فهرست کردن شرکتی صرفاً به این دلیل که سرمایه‌گذاری در آن شرکت ایده بدی است، امتناع کند.

در ۶ ژوئن، رگولاتورهای اوراق بهادار کوین بیس را به دلیل ارائه اوراق بهادار ثبت نشده از سال ۲۰۱۹ متهم کردند. یک کنفرانس پیش از تشکیل پرونده در مورد این دادخواست برای ۱۳ جولای ساعت ۲:۰۰ بعد از ظهر UTC برنامه ریزی شده است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) پاسخی به ادعای کوین بیس مبنی بر اینکه رگولاتورها صلاحیت تعقیب صرافی های ارزهای دیجیتال را ندارند، ارائه کرده است.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا