اخبار ارز دیجیتال

Coinbase در مقابل SEC: وکیل جدید پاتریک وی کندی به نبرد می پیوندد

وکیل پاتریک وی. کندی شکایتی را علیه اتاق بازرگانی دیجیتال به منظور ارتکاب سوء نیت در پرونده Coinbase v. US SEC تنظیم کرده است.

جامعه ارزهای دیجیتال، گروه‌های دارایی دیجیتال و قانون‌گذاران حمایت خود را از رد شکایت Coinbase علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ابراز کرده‌اند. در یک به روز رسانی اخیر، وکیل جدید پاتریک وی. کندی به دعوا پیوسته است و به دنبال تایید دادگاه برای نمایندگی اتاق بازرگانی دیجیتال به عنوان amicus curiae است.

در یک سند حقوقی که در 31 اوت ثبت شد، پاتریک وی. کندی، وکیل مک درموت ویل و امری، گفت که قصد دارد به عنوان وکیل برای اتاق بازرگانی دیجیتال دادگاه “در این مناسبت” خدمت کند. Pro Hack Vice of Semantics. همراه با انجمن بلاک چین، اتاق بازرگانی دیجیتال نقش مهمی در دادگاه در پرونده جاری Coinbase علیه SEC ایفا کرده است. «امیکوس» یک طرف یا فردی است که مستقیماً درگیر پرونده نیست اما برای مشاوره به دادگاه می پیوندد.

اسکرین شات درخواست اعتراف منبع: شنونده دادگاه

هدف اتاق بازرگانی دیجیتال این است که از طریق اقدامات اجرایی، تلاش‌های کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای تنظیم بخش دارایی‌های دیجیتال را خنثی کند. اقدامات SEC در تضاد با اهداف هر دو اتاق کنگره است که به‌جای ارائه دستورالعمل‌ها و مقررات شفاف، به طور فعال در حال توسعه مقررات ارزهای دیجیتال هستند. شایان ذکر است که کنگره هرگز به طور صریح به SEC اختیار نظارت بر دارایی های دیجیتال را نداده است.

در همین حال، برایان آرمسترانگ و پل گروال، مدیران کوین بیس، نسبت به رد شکایت خوشبین هستند. گروال ادعا می کند که SEC و رئیس، گری جنسلر در تلاش هستند تا نوآوری ارزهای دیجیتال را در ایالات متحده خفه کنند. علاوه بر این، نمایندگان از دادگاه تقاضای رد این دعوا را دارند.

مربوط: مدیر عامل Coinbase 10 ایده برتر رمزنگاری را که توسعه دهندگان را تشویق می کند تا روی آنها کار کنند را فاش می کند

تصمیمات در مورد ریپل و گری اسکیل، عدم وضوح SEC در تشخیص اینکه کدام ارزهای رمزپایه به عنوان اوراق بهادار واجد شرایط هستند را برجسته می کند، و نقص در وضوح نظارتی را برجسته می کند. در این احکام اخیر، SEC نتوانست دلایل کافی برای امتناع از تبدیل ETF های بیت کوین ارائه دهد که در نتیجه در برابر ریپل و اخیراً Grayscale شکست خورد.

گری جنسلر، رئیس SEC معتقد است که همه ارزهای رمزنگاری شده به جز بیت کوین باید به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی شوند و SEC باید بر کل صنعت کریپتو اختیار داشته باشد. با این وجود، اعتبار SEC به دلیل ادعاهای به ظاهر غیرمنطقی آن در مورد ارزهای دیجیتال تضعیف شده است. علاوه بر این، به تعویق انداختن تصمیمات SEC در مورد هفت ETF بیت کوین می تواند منجر به زیان مالی برای سرمایه گذاران شود.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟

نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا