🚨 اخبار ارز دیجیتال

تاریخ استدلال اول دعوی کوین بیس علیه SEC تایید شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک قاضی نیویورک درخواست مشترک SEC و Coinbase را برای تعیین تاریخی برای افتتاحیه خلاصه و همه پاسخ‌های بعدی تایید کرده است.

آخرین تحولات در کمیسیون اوراق بهادار و مبادلات ایالات متحده (SEC) علیه شکایت Coinbase صرافی ارزهای دیجیتال پس از تأیید تاریخی که هر دو طرف ادعاهای اولیه خود را ارائه می کنند، اعلام شده است.

در ۲۴ جولای، پل گروال، مدیر ارشد حقوقی کوین بیس گفت: توییت کرد خبری مبنی بر اینکه کاترین پولک فایرا قاضی ایالت نیویورک درخواست مشترک SEC و Coinbase را برای ادامه جلسه تایید کرده است.

اسناد اولیه ثبت‌شده توسط طرفین نشان می‌دهد که درخواست کوین‌بیس و گزارش افتتاحیه تا ۴ اوت ۲۰۲۳ موکول شده است، و توافقی در مورد ضرب‌الاجل‌های اسناد و پاسخ‌های مختلف پس از آن و همچنین طول هر سند حاصل شده است.

با این حال، هیچ توافقی در مورد ضرب الاجل برای تفاهم نامه متقابل SEC حاصل نشد، به طوری که Coinbase 30 روز از زمان شروع و یادداشت و SEC 60 روز را پیشنهاد کرد.

در پاسخ، قاضی Faira تأیید «جزئی» را صادر کرد، از جمله مهلت ۴ آگوست برای توضیحات اولیه Coinbase و مهلت ۱۱ اوت برای اسناد پشتیبانی.

او همچنین اختلاف نظر در مورد تاریخ آماده سازی متقابل SEC را پیش برد و حل و فصل کرد. آخرین مهلت ارسال تا ۱۰ اکتبر ۲۰۲۳ است و انتظار می‌رود که Coinbase در ۲۴ اکتبر یا قبل از آن پاسخ دهد.

مربوط: برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل: “SEC باعث این هرج و مرج شد”

در پاسخ به این شکایت، کوین‌بیس در ۱۴ ژوئیه اعلام کرد که سهام‌داری دارایی‌های اضافی توسط مشتریان در کالیفرنیا، نیوجرسی، کارولینای جنوبی و ویسکانسین را «تا اطلاع ثانوی» به حالت تعلیق در می‌آورد.

شکایت SEC علیه Coinbase یکی از تنها دعاوی مربوط به ارزهای دیجیتال است که SEC در آن دخیل بوده است، در حالی که دعوای Ripple Labs در این صنعت خبرساز شده است.

بر اساس گزارش‌ها در ۱۷ جولای، برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین‌بیس، با قانون‌گذاران آمریکایی برای بحث در مورد قوانین دارایی‌های دیجیتال و سایر موضوعات مشابه دیدار خواهد کرد.

مجله: کارشناسان می خواهند به هوش مصنوعی «روح» انسانی بدهند تا همه ما را نکشدنویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا