اخبار ارز دیجیتال

Coinbase v. SEC: وکیل ارشد ریپل از رفتار نادرست بزرگی فاش می کند

در یک چرخش چشمگیر از وقایع پس از پرونده اخیر SEC علیه کوین‌بیس، استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل، در رسانه‌های اجتماعی شرکت کرد تا آنچه را که او ادعا می‌کرد سوء رفتار فاحش توسط تنظیم‌کننده است، افشا کند. اگرچه پست آلدروتی در دادگاه ذکر نشد، اما لایه جدیدی از دسیسه را به یک نبرد حقوقی که قبلاً در معرض خطر قرار داشت اضافه می کند.

موضوع اصلی پیرامون ادعاهای SEC مبنی بر فروش اوراق بهادار ثبت نشده Coinbase می چرخد. این اتهام توسط صرافی ارزهای دیجیتال به شدت مورد مناقشه قرار گرفته است.

اما پست آلدروتی روایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار را به چالش می‌کشد و نشان می‌دهد که آنها بر روی “تجمیع” سرمایه‌گذاران تمرکز می‌کنند. [their] آلدروتی با ذکر مثال تاثیرگذار Revak استدلال می‌کند که آزمون هاوی بیش از سرمایه‌گذاری صرفاً در تلاش، نیازمند سرمایه‌گذاری در یک سرمایه‌گذاری مشترک است.

بعدش چی؟

سؤالات بازجویی قاضی فایلا در جلسه گذشته دیده شد که نه تنها بازار ارزهای دیجیتال بلکه کل دنیای مالی را مورد توجه قرار داد. او به طور خاص از SEC در مورد توکن هایی مانند Solana (SOL) و Cardano (ADA) که در شکایت ذکر شده است سؤال کرد و از اینکه آیا آنها قوانین اوراق بهادار را نقض می کنند یا خیر. وکیل آژانس استدلال کرد که این توکن‌ها فقط کد رایانه‌ای هستند و باعث لبخندی کینه توزانه قاضی Failla شد.

با مرحله بعدی نبرد حقوقی که شامل قاضی فایلا است که از Coinbase سؤال می کند، صرافی با این احتمال روبرو می شود که قاضی خواسته های خود را رد کند و پرونده را به مرحله کشف سوق دهد. پس از کشف، هر دو SEC و Coinbase این گزینه را حفظ می کنند که برای قضاوت خلاصه پرونده تشکیل دهند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا