اخبار ارز دیجیتال

با کاهش فعالیت کاربران در سه ماهه سوم، درآمد تراکنش کوین بیس ۴۴ درصد کاهش یافت

شرایط ضعیف بازار منجر به کاهش درآمد مبادلات ارزهای دیجیتال در سه ماهه سوم شد، اما تلاش‌ها برای کاهش هزینه‌ها منجر به منطقی‌سازی شده است.

صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase در سه ماهه سوم با کاهش فعالیت در بحبوحه رکود کلی بازار متحمل کاهش قابل توجهی در درآمد معاملات شد، اما توانست ضررهای خود را نسبت به سه ماهه قبل به نصف کاهش دهد.

در نامه ای به سهامداران که در ۳ نوامبر منتشر شد، این شرکت به اشتراک گذاشت که درآمد معاملات با ۴۴ درصد کاهش به ۳۶۵.۹ میلیون دلار از ۶۵۵.۲ میلیون دلار در سه ماهه دوم رسیده است.

این شرکت شرایط کلان ضعیف را دلیل این کاهش عنوان کرد، به‌طوری‌که میانگین سرمایه روزانه ارزهای دیجیتال ۳۰ درصد کاهش یافت و حجم معاملات به دلیل عدم شفافیت مقرراتی از ایالات متحده دور شد.

همچنین این رقم را به افزایش مالکیت مشتریان فردی نسبت داد، در حالی که معامله گران ارشد از پلتفرم های دیگر با محصولات پیچیده تر در طول بازار نزولی استفاده می کنند.

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران کوین‌بیس، علی‌رغم بدتر شدن اعداد، نسبت به درآمد سه‌ماهه سوم خود خوش‌بینانه به نظر می‌رسد و می‌گوید که محیط نظارتی «رشد صنعت را تحت تأثیر قرار می‌دهد.» او اظهار داشت که این یکی از «بزرگ‌ترین کلیدها» است و می‌تواند حتی اجازه دهید “قیمت ها به عقب برگردند.”

“من فکر می کنم در برخی مواقع ممکن است قیمت ارزهای دیجیتال از محیط کلان گسترده تر جدا شود. فکر می کنم یکی از چیزهایی است که به شروع آن کمک می کند.”

در طول تماس با درآمد، از مدیر مالی Coinbase، آلسیا هاس، نیز پرسیده شد که آیا می توان درآمد مثبتی را در سه ماهه پایانی انتظار داشت یا خیر.

هاس پاسخ داد که این تمرکز اصلی آنها نیست و هدف آن ادامه سرمایه گذاری برای رشد در طول چرخه و در عین حال به حداقل رساندن ضرر است و افزود:

ما در بازارهای صعودی سود می کنیم، اما در رکود با احتیاط ضرر می کنیم.

به نظر می رسد کوین بیس در این هدف موفق بوده است، با آخرین گزارش درآمد خود نشان می دهد که کاهش کارکنان و سایر اقدامات به آن اجازه داده است تا ۳۸ درصد هزینه های عملیاتی خود را نسبت به سه ماهه قبل کاهش دهد.

مربوط: متحدان ریپل گسترش می‌یابند: کوین‌بیس خلاصه‌ای از آمیکوس را در نبرد با SEC ارسال می‌کند

به طور کلی، Coinbase درآمد سه ماهه سوم را ۵۷۶.۴ میلیون دلار گزارش کرد که ۲۸ درصد نسبت به سه ماهه دوم کاهش داشت، اما ضرر خالص ۵۴۴.۶ میلیون دلاری، ۵۰ درصد کاهش داشت.

کوین بیس خاطرنشان کرد که کاهش درآمد تا حدی با درآمد بیشتر از اشتراک و خدمات ناشی از خدمات سهامداری و نگهداری و درآمد بهره جبران شد که نسبت به سه ماهه قبل ۴۳ درصد افزایش یافت.

سهام کوین بیس (COIN) در چند روز گذشته بیش از ۸ درصد کاهش یافته است و درآمد این شرکت در سه ماهه کمتر از پیش بینی ۶۴۹.۲ میلیون دلاری بلومبرگ بود.

نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا