🚨 اخبار ارز دیجیتال

Coinbase بازپرداخت اوراق قرضه را ۳۰ میلیون دلار افزایش داد

در مجموع ۱۸۰ میلیون دلار از اسکناس های ارشد ۲۰۳۱ توسط صرافی بازخرید خواهد شد.

صرافی ارز دیجیتال پیشنهاد خرید اوراق قرضه خود را از ۱۵۰ میلیون دلار به ۱۸۰ میلیون دلار افزایش داده است.

طبق اعلامیه ۵ سپتامبر، کوین بیس در مجموع ۱۸۰ میلیون دلار برای بازخرید ۳.۶۲۵ درصد اوراق قرضه ارشد سررسید سال ۲۰۳۱ متعهد شده است. این پیشنهاد در ۱۸ سپتامبر ساعت ۲۳:۵۹ به وقت شرقی منقضی می‌شود.

در زمان اعلام، ۵۰ میلیون دلار اوراق قرضه حراج برای خرید پذیرفته شده بود، با ۲۱۱ میلیون دلار دیگر اوراق مزایده پذیرفته نشده، در مجموع ۲۶۱ میلیون دلار. بر اساس پیشنهاد کوین بیس، سرمایه گذاران در صورت پذیرش اوراق قرضه ۲۰۳۱ که برای خرید مجدد توسط صرافی پذیرفته شوند، ۶۷.۵ سنت بر دلار دریافت خواهند کرد.

اسکناس های ۲۰۳۱ دارای مبلغ اصلی ۱ میلیارد دلار هستند و در سپتامبر ۲۰۲۱ منتشر خواهند شد. نگرانی سرمایه گذاران در مورد اعتبار کوین بیس باعث شد که دلار در اوایل ژانویه به ۴۶ سنت کاهش یابد، اما اکنون نزدیک به قیمت درخواستی معامله می شود.

در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲، کوین بیس زیان خالص ۴۳۰ میلیون دلاری را گزارش کرد که اولین ضرر در تاریخ این شرکت بود، زیرا تعداد مشتریان از ۱۱.۴ میلیون به ۹.۲ میلیون کاهش یافت. این خبر باعث سقوط شدید سهام و اوراق قرضه این شرکت شد.

اما ماه گذشته، صرافی توانست انتظارات تحلیلگران را شکست دهد و از دست دادن درآمد سالانه خود را تنها ۱۰ درصد کاهش داد و به زیان خالص ۹۷ میلیون دلاری رسید. این سهام نسبت به سال گذشته ۱۲۱ درصد افزایش یافته است، اما همچنان نسبت به بالاترین قیمت خود در تاریخ ۹ نوامبر ۲۰۲۱، یعنی ۳۵۳.۳۹ دلار، ۷۸ درصد کاهش یافته است. جدای از تأثیر کلی بازار نزولی کریپتو، صرافی ها در حال حاضر به شدت در حال مقابله هستند. تحت شکایت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده.

مجله: نحوه محافظت از ارزهای دیجیتال در بازارهای ناپایدار: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین بحث می کنند

نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا