اخبار ارز دیجیتال

در موج دوم اخراج ها، کوین بیس ۲۰ درصد دیگر از نیروی کار خود را کاهش می دهد

صرافی ارزهای دیجیتال کوین‌بیس برنامه‌های بازسازی بیشتر از جمله اخراج ۹۵۰ کارمند را برای کاهش هزینه‌های عملیاتی در میان بازار نزولی اعلام کرده است.

کوین‌بیس پیشرو صرافی ارزهای دیجیتال، اخراج‌های بیشتری را در سال ۲۰۲۳ آغاز خواهد کرد و ۲۰ درصد دیگر از نیروی کار خود را در دومین موج بزرگ اخراج‌ها رها می‌کند.

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین بیس، در ۱۰ ژانویه اعلام کرد که کوین بیس ۹۵۰ نفر را به عنوان بخشی از اقداماتی برای کاهش حدود ۲۵ درصدی هزینه های عملیاتی شرکت با ادامه زمستان رمزارزها استخدام خواهد کرد. رسما اعلام کرد که کاهش می دهد.

آرمسترانگ تاکید کرد که کوین‌بیس «سرمایه‌ای غنی» است و ارزهای دیجیتال «به جایی نمی‌رسند»، اما این شرکت باید برای حفظ «بازده عملیاتی کافی»، اخراج‌ها را ادامه دهد.

آرمسترانگ با اشاره به شفاف سازی قانونی و فرصت برای Coinbase به دلیل شکست FTX گفت: “در واقع، من معتقدم که رویدادهای اخیر در نهایت به نفع کوین بیس قابل توجه خواهد بود.” او افزود:

با این حال، نتیجه دادن این تغییرات به زمان نیاز دارد و ما باید از کارایی عملیاتی کافی برای مقابله با رکود بازار ارزهای دیجیتال و استفاده از فرصت‌هایی که ممکن است پدیدار شوند، اطمینان حاصل کنیم.

آخرین اخراج چند ماه پس از آن صورت می گیرد که کوین بیس برای اولین بار در ژوئن ۲۰۲۲ کارکنان خود را ۱۸ درصد کاهش داد، چیزی که آرمسترانگ از آن به عنوان آغاز رکود یاد می کند.

این مقاله در حال توسعه است و به روز خواهد شد.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا