اخبار ارز دیجیتال

کوین‌بیس همچنان SEC را مجبور می‌کند تا در مورد درخواست قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال اقدام کند

پل گروال، مدیر ارشد حقوقی کوین‌بیس، مجدداً درخواست کرده است تا SEC را مجبور کند به درخواست قانون‌گذاری ارز مجازی این شرکت پاسخ دهد.

Coinbase درخواست خود را برای صدور حکم دادگاهی افزایش داده است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را مجبور می کند تا به شکایت قانون گذاری ارز مجازی خود عمل کند.

Coinbase به دنبال یک دستور کتبی است که ظرف 30 روز صادر شود تا کمیسیون SEC را مجبور کند که پاسخی رسمی در مورد پذیرش یا رد دادخواست صادر کند.

SEC یک به روز رسانی وضعیت مبهم و مدت ها مورد انتظار را در 12 اکتبر ارائه کرد. می گوید در این بیانیه آمده است: «کارکنان کمیته توصیه‌ای به SEC درباره درخواست کوین‌بیس داده‌اند، اما جزئیات بیشتری ارائه نکردند.

پل گروال، مدیر ارشد حقوقی Coinbase، SEC را متهم کرد که در پستی در 13 اکتبر، ضامن خود را کشیده و خواستار دستوری برای وادار کردن SEC به توضیح مناسب مقاصد خود شد.

گروال همچنین پاسخ Coinbase به به‌روزرسانی SEC را که در دادگاه تجدیدنظر ناحیه سوم ثبت شده است، به اشتراک گذاشت.

در پاسخ آمده است: “گزارش ظاهری SEC صرفاً پانتومیم بوروکراتیک است و تأیید می کند که چیزی بیش از یک دستور باعث نمی شود SEC تعهدات خود را جدی بگیرد. توصیه هایی در سطح کارکنان صادر کند.” بیش از یک سال طول کشید و یک حکم دادگاه طول کشید.” :

«کمیته تصمیم گرفته است که قوانین مورد درخواست Coinbase را دنبال نکند و قصد دارد تا زمانی که دادگاه اجازه دهد از هر ابزار بوروکراتیک موجود برای خنثی کردن بازبینی قضایی استفاده کند.»

پاسخ Coinbase به به روز رسانی SEC. منبع: Paul Grewal در X.

کوین بیس برای اولین بار در ژوئیه 2022 یک دادخواست قانونگذاری برای اداره بازار ارزهای دیجیتال، از جمله قوانین بالقوه ای که به وضوح مشخص می کند که دارایی های دیجیتالی تحت تعریف اوراق بهادار قرار می گیرند، ارائه کرد. از SEC خواست تا “قوانینی را پیشنهاد و تصویب کند.”

SEC پاسخی نداد، بنابراین Coinbase نه ماه بعد از دادگاه خواست تا پاسخ “بله یا نه” را مجبور کند.

مربوط: کاهش 52 درصدی حجم معاملات Spot Coinbase در مقایسه با سال 2022: گزارش

با این حال، SEC چندین بار با مخالفت با نیاز Coinbase برای برآورده کردن الزامات مخالفت کرده و از دادگاه خواسته است تا درخواست وکالت Coinbase را رد کند.

سپس، در اواسط ژوئن، SEC از دادگاه 120 روز دیگر خواست تا به این پیشنهاد قانون‌گذاری پاسخ دهد. چنین جدول زمانی حاکی از آن است که مقامات می توانند تا پایان اکتبر یا اوایل نوامبر پاسخ دهند.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید – بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند


نویسنده: Brian Quarmby
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا