اخبار ارز دیجیتال

Coinbase اکثر فعالیت های ژاپن را به دنبال اخراج جهانی می بندد: گزارش

نانا موروگسان، معاون بین‌الملل و توسعه تجارت گفت که این شرکت تصمیم گرفته است که بیشتر فعالیت‌های خود در ژاپن را کاهش دهد.

صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس قصد دارد بیشتر فعالیت های خود را در ژاپن به عنوان بخشی از تلاش برای بقا در بازار نزولی تعطیل کند. این حرکت بخشی از طرح تجدید ساختار شرکت است و به دنبال اعلام اخیر اخراج آن برای کاهش ۲۰ درصدی نیروی کار است.

نانا موروگسان، مدیر Coinbase در مصاحبه با BNN Bloomberg گفت که بیشتر فعالیت های آن در ژاپن بسته خواهد شد. موروگسان گفت: «ما تصمیم گرفته‌ایم بیشتر فعالیت‌های خود در ژاپن را کاهش دهیم، که این امر باعث حذف بیشتر نقش شرکت تابعه ژاپنی ما شده است».

مدیران به جزئیات اشاره نکردند، اما گفتند که تعداد کمی از کارمندان در شعبه ژاپن برای اطمینان از ایمن بودن دارایی های مشتریان باقی خواهند ماند.

الان رای بدهید!

صرافی ارز دیجیتال از اظهار نظر در مورد موضوع ادغام و اکتساب خودداری کرد، اما سخنگوی کوین بیس در مصاحبه ای با بلومبرگ گفت که در حال بررسی همه گزینه های ممکن است. ما روی آن کار می کنیم و به محض در دسترس قرار گرفتن، به روز رسانی های بیشتری را ارائه خواهیم کرد.” .

در ۱۴ ژوئن، صرافی ارزهای دیجیتال به دلیل عدم اطمینان بازار، نیروی کار خود را ۱۸ درصد کاهش داده بود. در آن زمان، برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین‌بیس، گفت که این شرکت به سرعت در حال رشد است و هزینه‌های کارکنان آن بسیار بالاست که نمی‌تواند به طور موثر شرایط نامشخص بازار را مدیریت کند. آرمسترانگ هنگام اعلام اخراج کارکنان نیز به رکود اشاره کرد.

مربوط: اخراج کریپتو افزایش می‌یابد زیرا بازار نزولی به خرابی مبادلات ادامه می‌دهد

کوین بیس تنها پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال نیست که در اواسط زمستان کریپتو کارمندان خود را اخراج می کند. در ۶ ژانویه، پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال Huobi نیز تایید کرد که قصد دارد نیروی کار خود را ۲۰ درصد کاهش دهد و دلیل آن شرایط بازار است. در ۴ دسامبر، صرافی Bybit همچنین دور دوم اخراج را برای زنده ماندن در بازار نزولی اعلام کرد. این تعدیل شغل زمانی اتفاق افتاد که بن ژو، مدیرعامل Bybit، برنامه های بازسازی برای زمستان کریپتو را اعلام کرد.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا