🚨 اخبار ارز دیجیتال

پس از بسته شدن کنسرسیوم مرکز USDC، Coinbase سهام دایره را خریداری می کند

با شفاف سازی نظارتی، حلقه مسئولیت کامل عملیاتی و حاکمیتی را پس از پنج سال به عهده خواهد گرفت.

طبق اعلامیه مشابهی در وبلاگ Coinbase و Circle در ۲۱ اوت، Coinbase و Circle رابطه خود را دوباره تعریف کرده اند. این دو سازمان به طور مشترک استیبل کوین USD Coin (USDC) را راه اندازی کردند و تا به امروز این توکن را از طریق یک کنسرسیوم مرکزی مدیریت کرده اند.

یک وبلاگ قبلی گفت که کنسرسیوم مرکز “دیگر به عنوان یک سازمان مستقل وجود ندارد.” Circle مسئولیت‌های بیشتری مانند حفظ کلید قرارداد هوشمند و انطباق با مقررات را خواهد داشت.

شرکت های رمزنگاری این حرکت را به افزایش وضوح نظارتی نسبت می دهند.

“Circle and Coinbase” […] آنها توافق کردند که با افزایش مقررات استیبل کوین ها در ایالات متحده و سراسر جهان، نیاز به یک نهاد حاکمیتی جداگانه مانند مرکز دیگر ضروری نخواهد بود. ”

Jeremy Allaire یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Circle در یک موضوع در X (توئیتر سابق) گفت که Circle و Coinbase “در حال گسترش و تعمیق روابط تجاری ما با خرید سهام Circle توسط Coinbase هستند. وجود دارد.” ارزش سهام کوین بیس اعلام نشده است.

در این وبلاگ اشاره شده است که ترتیبات جدید روابط استراتژیک و اقتصادی بین دو شرکت را تقویت خواهد کرد. سود بهره همچنان بین دو شرکت بر اساس دارایی های استیبل کوین تقسیم می شود.

مرتبط: مدیر عامل حلقه: ۷۰٪ از پذیرش USDC از خارج از ایالات متحده است

Circle و Coinbase به طور مشترک USDC را در سال ۲۰۱۸ راه اندازی کردند. به گفته CoinGecko، USDC دومین استیبل کوین با ارزش بازار ۲۶ میلیارد دلار است و پس از آن Tether (USDT) با ارزش بازار ۸۳ میلیارد دلار قرار دارد. Circle در حال آماده شدن برای معرفی استیبل کوین جدید پی پال، PYUSD است که در ۷ آگوست راه اندازی شد.

پست وبلاگ همچنین اعلام کرد که USDC با شش بلاک چین جدید در ماه های سپتامبر و اکتبر راه اندازی خواهد شد. هیچ بلاک چین جدیدی مشخص نشد، اما در ماه سپتامبر اعلام شد که USDC به Polkadot، Optimism، Near، Arbitrum و Cosmos گسترش خواهد یافت.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های ارزهای دیجیتال واقعا با پول شما چه می کنند؟نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا