🚨 اخبار ارز دیجیتال

کوین بیس برای بهبود نقدینگی ۸۰ جفت معاملاتی غیر دلاری را تعلیق می کند

صرافی ارز دیجیتال کوین بیس در حال حذف ده ها جفت معاملاتی برای بهبود نقدینگی در این پلتفرم است.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، کوین‌بیس، ده‌ها جفت تجاری را برای بهبود نقدینگی در پلتفرم خود حذف می‌کند.

کوین بیس ۸۰ جفت معاملاتی غیر دلاری از جمله ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین (BTC)، استیبل کوین ها مانند تتر (USDT) و ارزهای فیات مانند یورو را به حالت تعلیق درآورده است.

کوین بیس که این خبر را در ۱۶ اکتبر اعلام کرد، گفت که حذف جفت معاملاتی با هدف “تقویت سلامت کلی و نقدینگی بازار” صورت گرفته است. این جفت معاملاتی در تاریخ ۱۶ اکتبر ساعت ۱۹:۳۰ UTC از صرافی Coinbase و سایر پلتفرم‌ها مانند Advanced Trade و Coinbase Prime حذف شد.

۸۰ جفت معاملاتی غیر دلاری در ۱۶ اکتبر از کوین بیس حذف شدند. منبع: وضعیت کوین بیس

آخرین حذف جفت های معاملاتی در کوین بیس در راستای برنامه صرافی مبنی بر تعلیق بازار اعلام شده در اوایل اکتبر است. کوین بیس تاکید کرد که کاربران پلتفرم آسیب دیده می توانند با استفاده از موجودی USDC (USDC) صرافی به معامله در بازار با «دفتر سفارش دلار نقدی تر» ادامه دهند.

صرافی خاطرنشان کرد: «لطفاً توجه داشته باشید که این بازارها درصد کمی از کل حجم معاملات صرافی کوین بیس را نشان می‌دهند.

کوین بیس برای بهبود نقدینگی مدتی است جفت های معاملاتی را در پلتفرم خود به حالت تعلیق در آورده است. این صرافی در اواسط سپتامبر ۴۱ بازار غیر دلاری دیگر را با ذکر دلایل مشابه حذف کرد. کوین بیس چندین جفت معاملاتی که شامل USDT بود را حذف کرد، اما بازار معلق USDC، یک استیبل کوین که به طور مشترک توسط Coinbase و Circle توسعه یافته بود، را شامل نمی شد.

مربوط: رگولاتورهای اوراق بهادار با برخورد ویژه با ارزهای مجازی در مورد کوین بیس مخالف هستند

اقدامات مستمر کوین بیس برای بهبود نقدینگی در بحبوحه کاهش حجم معاملات در بورس در سال جاری انجام شده است. بر اساس گزارش ارائه‌دهنده داده‌های بازار ارز دیجیتال CCData، حجم معاملات نقدی کوین‌بیس در سه ماهه سوم نسبت به سال گذشته ۵۲ درصد کاهش یافت.

سایر صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال مانند بایننس نیز در سال جاری شاهد کاهش تسلط بر سهم بازار خود بوده‌اند. با توجه به CCData، سهم بایننس از بازار نقدی برای هفت ماه متوالی در سپتامبر ۲۰۲۳ کاهش یافت و از ۵۵ درصد در ابتدای سال ۲۰۲۳ به ۳۴ درصد در سپتامبر ۲۰۲۳ کاهش یافت.

مجله: حقیقت پشت انقلاب بیت کوین کوبا: گزارش میدانی


نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا