اخبار ارز دیجیتال

کوین بیس فعالیت های خود را در ژاپن در بحبوحه معاملات کند به حالت تعلیق درآورد

صرافی کریپتو کوین بیس در ابتدا برنامه ریزی توسعه خود را در ژاپن در طول بازار نزولی ۲۰۱۸ آغاز کرد.

علیرغم بازگشت بیت کوین (BTC) به سطح قیمت قبل از FTX، این سرایت همچنان بر صنعت تأثیر می گذارد و صرافی رمزارز کوین بیس را مجبور به تعطیلی فعالیت های خود در ژاپن می کند.

کوین بیس رسماً در ۱۸ ژانویه اعلام کرد که به دلیل شرایط بازار به فعالیت های خود در ژاپن پایان می دهد و عملیات داخلی خود را به طور کامل بررسی می کند.

تمامی مشتریان کوین بیس ژاپن تقریباً یک ماه فرصت دارند تا دارایی های فیات و کریپتو خود را تا ۱۶ فوریه از این پلتفرم خارج کنند. سپرده های فیات از ۲۰ ژانویه دیگر در دسترس نخواهد بود.

این شرکت خاطرنشان کرد که مشتریان می‌توانند دارایی‌ها را به سایر ارائه‌دهندگان خدمات دارایی‌های کریپتو، کیف‌پول‌های خود نگهبانی و کیف پول کوین بیس منتقل کنند. مشتریان همچنین می توانند پرتفوی خود را نقد کنند و دارایی ها را به حساب های بانکی داخلی خود برداشت کنند.

کوین بیس تاکید کرد که این پلتفرم متعهد است تا پایان خدمات را تا حد امکان راحت تر کند و به مشتریان اطمینان دهد که همه کاربران می توانند دارایی های خود را در اسرع وقت برداشت کنند.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، کوین بیس در ابتدا برنامه ریزی توسعه خود را در ژاپن در طول بازار نزولی ۲۰۱۸ آغاز کرد.

مربوط: ژاپن ممنوعیت استیبل کوین های خارجی مانند USDT را در سال ۲۰۲۳ لغو می کند: گزارش

با خروج از ژاپن، کوین بیس به دنبال یک صرافی جهانی دیگر ارزهای دیجیتال به نام کراکن است که تصمیم به توقف فعالیت در این کشور در اواخر سال ۲۰۲۲ گرفته است. این صرافی با اشاره به «بازار ضعیف ارزهای دیجیتال» با چالش‌های مشابهی در ژاپن مواجه است.

هم Kraken و هم Coinbase کارکنان خود را به میزان قابل توجهی کاهش داده اند، به طوری که Kraken مدت کوتاهی پس از سقوط صرافی FTX در نوامبر، ۳۰ درصد از کارکنان خود را اخراج کرد. کوین بیس که در سال گذشته ۱۸ درصد از کارکنان خود را کاهش داده بود، در ژانویه ۲۰ درصد کاهش دیگر را اعلام کرد.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا