🚨 اخبار ارز دیجیتال

Coinbase به خرید کتی وود ادامه می دهد: ARK برای خرید بزرگترین دسته سکه در سال ۲۰۲۳


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در حالی که بازار ارزهای دیجیتال با موج جدیدی از وحشت مواجه است، ARKK کتی وود همچنان به جذب رکوردی از سهام کوین بیس در سال جاری ادامه می دهد.

مدیر سرمایه گذاری کتی وود، Ark Invest، بزرگترین سهم خود را از ابتدای سال ۲۰۲۳ خریداری کرد زیرا سهام کوین بیس (COIN) در روز پنجشنبه حدود ۸ درصد کاهش یافت.

طبق اعلامیه سرمایه گذار که توسط کوین تلگراف مشاهده شد، در ۹ مارس، آرک ۳۰۱,۴۳۷ سهم (۱۷.۵ میلیون دلار) را برای صندوق مبادله مبادلات Ark Innovation (Ark Innovation) خریداری کرد. این شرکت همچنین ۵۲۵۲۵ سهم کوین (۳ میلیون دلار) را برای ETF اینترنت نسل بعدی ARK به نام ARKW خریداری کرد.

آخرین سرمایه گذاری ARK در کوین بیس، بزرگترین خرید سهام واحد کوین تا به امروز در سال ۲۰۲۳ است که تقریباً ۳۰ درصد از کل خریدهای کوین ۲۰۲۳ را به خود اختصاص داده است. این مقدار به طور قابل توجهی بالاتر از کل خریدهای کوین ARK در ژانویه است که تقریباً ۱۳ میلیون دلار بوده است. در ماه فوریه، شرکت سرمایه گذاری وود، سهام COIN را به ارزش ۴۲ میلیون دلار خریداری کرد.

علاوه بر Coinbase، ARK همچنین به طور فعال سهام Robinhood (HOOD) را خریداری می کند. در ۹ مارس، این شرکت ۲۶۵۵۶۶ سهم اضافی HOOD به ارزش ۲.۵ میلیون دلار برای صندوق ARKK خریداری کرد. این خرید اندکی پس از آن صورت گرفت که ARK مقدار مشابهی از سهام Robinhood را گردآوری کرد و به ترتیب ۲۶۸۰۸۶ HOOD (2.5 میلیون دلار) و ۲۱۹۸۸۳ HOOD (2.1 میلیون دلار) را در ۸ مارس و ۶ مارس خریداری کرد.

مربوط: گزارش شده است که Silvergate در حال مذاکره با FDIC در مورد راه هایی برای جلوگیری از بسته شدن است

این خبر در حالی منتشر می شود که گزارش ها حاکی از آن است که ARK بیش از ۷۰ درصد از هزینه های ۳۱۰ میلیون دلاری خود را از زمان سقوط ۷۶ درصدی قیمت آن نسبت به بالاترین قیمت خود در فوریه ۲۰۲۱ به دست آورده است. روزی که ارزش این صندوق اندکی بهبود یافت و از حدود ۳۰ دلار در اوایل ژانویه به ۳۷.۳ دلار در اواسط مارس افزایش یافت.

نمودار قیمت تاریخی ARK Innovation ETF (ARKK).منبع: Trading View

خرید جدید ARK COIN احساسات صعودی این شرکت را نسبت به صنعت ارزهای دیجیتال و بیت کوین (BTC) مجدداً تأیید می کند. وود، بنیانگذار ARK Invest، که بر نوآوری‌های فناوری مانند خودروهای خودران و ژنومیک تمرکز دارد، یکی از بزرگ‌ترین گاوهای رمزنگاری جهان است و بیت کوین را به عنوان یک ریسک بالقوه امیدوارکننده در نظر گرفته است. در زمانی نه چندان دور به یک میلیون دلار خواهد رسید. آینده. در دارایی ها

آخرین سرمایه‌گذاری صعودی علیرغم اینکه بازار کریپتو با موج دیگری از وحشت مواجه شد، زیرا بانک کریپتو سیلورگیت برنامه‌های خود را برای کاهش عملیات و انحلال بانک اعلام کرد. در ۱۰ مارس، بیت کوین برای اولین بار از اوایل ژانویه به زیر ۲۰۰۰۰ دلار سقوط کرد.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا