اخبار ارز دیجیتال

Coinbase به خرید کتی وود ادامه می دهد: ARK برای خرید بزرگترین دسته سکه در سال 2023


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در حالی که بازار ارزهای دیجیتال با موج جدیدی از وحشت مواجه است، ARKK کتی وود همچنان به جذب رکوردی از سهام کوین بیس در سال جاری ادامه می دهد.

مدیر سرمایه گذاری کتی وود، Ark Invest، بزرگترین سهم خود را از ابتدای سال 2023 خریداری کرد زیرا سهام کوین بیس (COIN) در روز پنجشنبه حدود 8 درصد کاهش یافت.

طبق اعلامیه سرمایه گذار که توسط کوین تلگراف مشاهده شد، در 9 مارس، آرک 301,437 سهم (17.5 میلیون دلار) را برای صندوق مبادله مبادلات Ark Innovation (Ark Innovation) خریداری کرد. این شرکت همچنین 52525 سهم کوین (3 میلیون دلار) را برای ETF اینترنت نسل بعدی ARK به نام ARKW خریداری کرد.

آخرین سرمایه گذاری ARK در کوین بیس، بزرگترین خرید سهام واحد کوین تا به امروز در سال 2023 است که تقریباً 30 درصد از کل خریدهای کوین 2023 را به خود اختصاص داده است. این مقدار به طور قابل توجهی بالاتر از کل خریدهای کوین ARK در ژانویه است که تقریباً 13 میلیون دلار بوده است. در ماه فوریه، شرکت سرمایه گذاری وود، سهام COIN را به ارزش 42 میلیون دلار خریداری کرد.

علاوه بر Coinbase، ARK همچنین به طور فعال سهام Robinhood (HOOD) را خریداری می کند. در 9 مارس، این شرکت 265566 سهم اضافی HOOD به ارزش 2.5 میلیون دلار برای صندوق ARKK خریداری کرد. این خرید اندکی پس از آن صورت گرفت که ARK مقدار مشابهی از سهام Robinhood را گردآوری کرد و به ترتیب 268086 HOOD (2.5 میلیون دلار) و 219883 HOOD (2.1 میلیون دلار) را در 8 مارس و 6 مارس خریداری کرد.

مربوط: گزارش شده است که Silvergate در حال مذاکره با FDIC در مورد راه هایی برای جلوگیری از بسته شدن است

این خبر در حالی منتشر می شود که گزارش ها حاکی از آن است که ARK بیش از 70 درصد از هزینه های 310 میلیون دلاری خود را از زمان سقوط 76 درصدی قیمت آن نسبت به بالاترین قیمت خود در فوریه 2021 به دست آورده است. روزی که ارزش این صندوق اندکی بهبود یافت و از حدود 30 دلار در اوایل ژانویه به 37.3 دلار در اواسط مارس افزایش یافت.

نمودار قیمت تاریخی ARK Innovation ETF (ARKK).منبع: Trading View

خرید جدید ARK COIN احساسات صعودی این شرکت را نسبت به صنعت ارزهای دیجیتال و بیت کوین (BTC) مجدداً تأیید می کند. وود، بنیانگذار ARK Invest، که بر نوآوری‌های فناوری مانند خودروهای خودران و ژنومیک تمرکز دارد، یکی از بزرگ‌ترین گاوهای رمزنگاری جهان است و بیت کوین را به عنوان یک ریسک بالقوه امیدوارکننده در نظر گرفته است. در زمانی نه چندان دور به یک میلیون دلار خواهد رسید. آینده. در دارایی ها

آخرین سرمایه‌گذاری صعودی علیرغم اینکه بازار کریپتو با موج دیگری از وحشت مواجه شد، زیرا بانک کریپتو سیلورگیت برنامه‌های خود را برای کاهش عملیات و انحلال بانک اعلام کرد. در 10 مارس، بیت کوین برای اولین بار از اوایل ژانویه به زیر 20000 دلار سقوط کرد.

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا