اخبار ارز دیجیتال

کمپین کوین‌بیس برای سیاست معقول ارزهای دیجیتال، قوطی‌های قهوه را برای «بیدار کردن» قانون‌گذاران مورد انتقاد قرار می‌دهد.

کوین بیس و گروهی از کارآفرینان رمزارز به واشنگتن دی سی سفر کردند تا قانونگذاران را متقاعد کنند که شفافیت قانونی برای صنعت ارائه کنند.

کمپین «Stand with Crypto» کوین‌بیس حتی به قوطی‌های قهوه هم رسیده است، زیرا صرافی‌ها و چهره‌های صنعت به واشنگتن دی سی راهپیمایی کردند تا قانونگذاران ملی را متقاعد کنند که به ارزهای دیجیتال اطمینان قانونی بدهند.

در ۲۷ سپتامبر، برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس و کارآفرینان ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده به واشنگتن دی سی سفر کردند تا قانونگذاران را متقاعد کنند که از قوانین جدید برای ارزهای دیجیتال حمایت کنند.

این قوانین در اوایل تابستان امسال توسط کمیته مالی مجلس نمایندگان به رهبری جمهوری‌خواهان و کمیته کشاورزی مجلس نمایندگان تصویب شد. پس از اجرای این قانون، شرکت‌های رمزنگاری راحت‌تر می‌توانند از مقررات پیروی کنند بدون اینکه با موانع زیادی روبرو شوند.

آرمسترانگ گفت که کوین بیس با ۴۰ بنیانگذار رمزارز از سرتاسر ایالات متحده از پایتخت دیدن کرد. مدیر عامل کوین بیس گفت که این کشور به سایر اعضای گروه ۲۰ خواهد پیوست و مجموعه قوانین واضحی را به صنعت ارائه خواهد کرد. من معتقدم زمان معرفی آن فرا رسیده است.

علیرغم این تلاش، برخی گزارش ها حاکی از آن است که کوین بیس با یک “نبرد سخت” روبرو است. ناظران هشدار داده‌اند که اختلافات بودجه در سطح فدرال و افزایش تلاش‌ها در سنا برای سرکوب پول‌شویی ارزهای دیجیتال می‌تواند توجه به این قانون را کاهش دهد.

مربوط: کوین بیس مالک ۵ درصد از کل بیت کوین های موجود است: دیتا

اعضای جامعه واکنش‌های متفاوتی به این کمپین داشتند، برخی از تلاش‌های کوین‌بیس حمایت کردند و برخی دیگر نظریه‌پردازی کردند که چرا سیاستمداران با بلاک چین مخالفت می‌کنند.

اعضای انجمن X (تویتر سابق) سپاسگزار بودم کوین بیس گفت که این “گامی در جهت ایجاد تغییر در سیاست” است. در همین حال، Redditor اشاره کرد که سیاستمداران می توانند وجوه مالیات دهندگان را برای اهداف خود هدایت کنند. به گفته یکی از کاربران ردیت، ارزهای دیجیتال روی یک بلاک چین قرار دارند که «برای همه قابل مشاهده است»، شاید به همین دلیل است که سیاستمداران آنها را دوست ندارند.

کمپین Coinbase Stand with Crypto در پی اقدام قانونی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه صرافی های رمزنگاری شده است. در ۶ ژوئن، SEC Coinbase را به نقض قوانین اوراق بهادار با ارائه اوراق بهادار ثبت نشده در پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال خود متهم کرد.

صرافی قبل از رسیدن به قوطی‌های قهوه، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را نیز منتشر کرد تا از اعضای جامعه کریپتو در مبارزه برای سیاست‌های ارزهای ارزی مطلوب حمایت کند. با این حال، اعضای جامعه تقسیم شدند، برخی از آنها با استخراج NFT ها پشتیبانی می کردند، در حالی که برخی دیگر مطمئن نبودند که آیا تأثیری خواهد داشت یا خیر.

مجله: Binance و Coinbase به دادگاه می روند، SEC 67 اوراق بهادار رمزنگاری را برچسب گذاری می کند: Hodler’s Digest


نویسنده: Ezra Reguerra
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا