اخبار ارز دیجیتال

Coinbase Staking اساساً با Kraken’s – Lead Lawyers متفاوت است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پس از سرکوب کراکن SEC، مشاور عمومی Coinbase تفاوت‌های بین محصول سهامداری Kraken و محصول خود را تشریح کرد.

به گفته وکیل اصلی کوین بیس، سرویس سهام ارائه شده توسط صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس «به طور اساسی متفاوت» با خدمات ارائه شده توسط صرافی کراکن است.

پل گروال، مدیر ارشد حقوقی کوین بیس، طی یک جلسه پرسش و پاسخ درباره نتایج سه ماهه چهارم صرافی، در پاسخ به سؤالات سهامداران در مورد خدمات سهامداری اظهار نظر کرد.

“محصول سهامداری که ما در Coinbase ارائه می دهیم اساساً متفاوت از محصول بازدهی است که در اقدام تقویتی ما در برابر Kraken توضیح داده شده است. تفاوت قابل توجه است.”

اولین تفاوتی که Grew برجسته می کند این است که کاربران کوین بیس همیشه مالکیت ارزهای دیجیتال خود را حفظ می کنند.

کوین بیس در توافقنامه کاربری خود که آخرین بار در ۱۵ دسامبر ۲۰۲۲ به روز شد، اظهار داشت که به سادگی “تسهیل می کند”.[s] با این حال، نمی تواند جایگزین اتر از دست رفته در thrashing (ETH) شود، که به مکانیزم بلاک چین برای مجازات رفتار بد با کاهش توکن های اعتبارسنجی اشاره دارد.

گروال همچنین پیشنهاد کرد که تفاوت دیگر این است که مشتری “حق بازگشت” دارد و شرکت نمی تواند “تصمیم بگیرد به هیچ وجه هزینه بازگشت را پرداخت نکند.”

او به تفاوت کلیدی دیگری اشاره کرد که این بورس یک شرکت سهامی عام است که به مشتریان «بینش عمیق و شفافی از امور مالی ما» می دهد.

در مقابل، شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه کراکن بیان می‌کند که با ارائه توکن‌ها به برنامه سهام Kraken، کاربران کنترل توکن‌های خود را از دست می‌دهند و به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد «مبلغ‌های هنگفتی را بدون محدودیت واقعیت اقتصادی» ایجاد کنند. Kraken “به هیچ وجه برمی گرداند.”

با این حال، گروال درخواست خود را برای شفاف سازی نظارتی در مورد خدمات سهام در ایالات متحده تکرار کرده است، و پیشنهاد می کند که SEC انتظارات خود را در شکایات دادگاه به جای مقررات روشن بیان کرده است، و اظهار داشت که: چنین می گوید.

ما بر این باوریم که قانونی که این تمایزات را روشن می‌کند، به قدری واضح است که عموم مردم نیازی به تجزیه و تحلیل شکایات در دادگاه فدرال برای درک آنچه تنظیم‌کننده‌ها دارند، نخواهند داشت.

مربوط: کوین‌بیس پیش‌بینی‌های درآمد سه‌ماهه چهارم را در میان حجم معاملات کمتر شکست داد

گروال در توییتی در ۱۳ فوریه، موضع خود را با مقایسه آن با برداشت پرتقال توضیح داد و گفت که سرمایه گذاری به خودی خود بورس نیست.

پس از اینکه گری جنسلر، رئیس SEC از شرکت‌ها خواست تا محصولات خود را با تنظیم‌کننده‌ها ثبت کنند، گروال گفت که Coinbase در صورت «مناسب بودن» مشکلی برای ثبت محصولات در SEC نخواهد داشت.

منصفانه است که بگوییم در حال حاضر این راه برای ثبت محصولات و خدماتی که ممکن است به عنوان اوراق بهادار واجد شرایط شوند، باز نیست، یا حداقل به راحتی یا به راحتی باز نیست.

Coinbase در حال حاضر با تحقیقات SEC در مورد محصولی مشابه محصولی که Kraken با رگولاتورها به قیمت ۳۰ میلیون دلار تسویه حساب کرد و از ارائه خدمات سهام به مشتریان آمریکایی منع شد، مواجه است.

با این حال، Coinbase قصد دارد با مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران، برایان آرمسترانگ مبارزه کند، و پیشنهاد می کند که شرکت آماده است تا تنظیم کننده ها را به چالش بکشد و آن را به دادگاه بکشاند.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا