اخبار ارز دیجیتال

از زمانی که SEC از بورس شکایت کرد، سهام کوین بیس 50 درصد افزایش یافت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مدیران ارشد Coinbase، از جمله مدیرعامل برایان آرمسترانگ، پس از رشد قیمت سهام در ماه گذشته، سهام کوین را فروختند.

صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase اخیراً علیرغم اینکه با یک دعوای اوراق بهادار در ایالات متحده مواجه شده است، قیمت سهام خود را افزایش داده است.

ارزش سهام کوین بیس (COIN) از زمانی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) شکایتی علیه این شرکت به اتهام ارائه اوراق بهادار ثبت نشده مطرح کرد، بیش از 50 درصد افزایش یافت.

طبق داده های TradingView، سهام کوین بیس 51 درصد از حدود 52 دلار در 6 ژوئن به 78.7 دلار در 7 جولای افزایش یافت. سهام همچنین در شش ماه گذشته حدود 133 درصد رشد داشته است و رشد سالانه حدود 50 درصد است.

نمودار قیمت کوین بیس (COIN) به مدت 30 روز. منبع: TradingView

در میان رشد قابل توجه، برخی از دارندگان اصلی COIN به فروش بخشی از سهام Coinbase خود ادامه می دهند.

در 6 جولای، چندین مدیر ارشد Coinbase، از جمله مدیرعامل برایان آرمسترانگ، در مجموع 88058 سهم کوین را به ارزش تقریبی 6.9 میلیون دلار فروختند.

بر اساس اسناد رسمی در SEC، این معامله شامل فروش 4580 سکه توسط Gokul Rajaram مدیر Coinbase، فروش 1818 سکه توسط مدیر ارشد حقوقی Paul Grewal و 7335 سکه توسط مدیر ارشد حسابداری جنیفر جونز است.

پیش از این، جونز 74375 سهم کوین بیس را در 29 ژوئن فروخت و 5.2 میلیون دلار سود از این سهام به دست آورد.

مربوط: Coinbase از نقض قانون اوراق بهادار، ادعاهای SEC در نامه ای آگاه بود

مدیران Coinbase به طور منظم دسته‌های COIN را می‌فروشند، در حالی که برخی از دارندگان اصلی COIN همچنان آنها را نگه می‌دارند.

شرکت سرمایه گذاری کتی وود، ARK Invest، از زمان خرید 400000 سهم دیگر از سهام کوین بیس در اوایل ژوئن، بر اساس به روز رسانی پرتفوی این شرکت، از هرگونه معامله کوین فاصله گرفته است. این مطابق با موضع وود است که سهام کوین بیس حتی بزرگتر خواهد شد زیرا سرمایه گذاران معتقدند که سهام کوین مطابق با بیت کوین افزایش خواهد یافت.

در 19 ژوئن، مدیر عامل ARK Invest تکرار کرد که معتقد است بیت کوین روزی به 1 میلیون دلار در هر سکه خواهد رسید.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

مجله: بیت کوین 2023 میامی با سکه لعنتی روی بیت کوین روبرو شد

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا