🚨 اخبار ارز دیجیتال

Coinbase تقاضای کم برای بازپرداخت اوراق قرضه می بیند، پیشنهاد خرید را افزایش می دهد

یک صرافی کریپتو در ایالات متحده پیشنهادات اوراق قرضه تخفیف خود را ۳ درصد افزایش داده است.

صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس پیشنهاد خود را برای برنامه خرید بدهی ۱۵۰ میلیون دلاری به دلیل تقاضای ضعیف پس گرفت.

کوین بیس در ۲۱ آگوست اعلام کرد که از زمانی که برنامه بازپرداخت در اوایل ماه جاری اجرایی شد، سرمایه گذاران در مقابل هدف ۱۵۰ میلیون دلاری، با اندکی بیش از ۵۰ میلیون دلار اوراق قرضه اشتراک کرده اند. در نتیجه، این صرافی قیمت پیشنهادی خود را برای ۳.۶۲۵ درصد اسکناس های اصلی سررسید سال ۲۰۳۱ به ۶۷.۵ سنت بر دلار از ۶۴.۵ سنت بر دلار افزایش داد. کوین بیس نوشت:

دارندگان اسکناس‌هایی که به‌طور معتبر پیشنهاد داده‌اند و یادداشت‌هایی را در یا قبل از زمان حراج زودهنگام پس نگرفته‌اند («دارندگان») واجد شرایط دریافت مالیات تصحیح شده برای یادداشت‌هایی هستند که برای خرید تأیید شده‌اند. دارندگان اوراق قرضه نیز می توانند اقلام تعهدی پرداخت نشده را دریافت کنند. سود یادداشت ها پیشنهاد معتبر و پذیرفته شده برای خرید

اسکناس‌های ارشد ۳.۶۲۵ درصدی کوین‌بیس موعد ۲۰۳۱ فقط یک میلیارد دلار ارزش دارند و در سپتامبر ۲۰۲۱، درست قبل از شروع بازار خرس کریپتو، به ارزش اسمی تقریباً منتشر شده‌اند. در دسامبر ۲۰۲۲، زمانی که برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین‌بیس هشدار داد که سقوط مداوم ارز دیجیتال می‌تواند درآمد صرافی‌ها را تا ۵۰ درصد کاهش دهد، اسکناس‌ها به پایین‌ترین سطح تاریخی ۴۷ سنت بر دلار سقوط کردند. قیمت از آن زمان به حدود ۶۴.۵ سنت برای دلار بهبود یافته است.

علیرغم اتهامات مربوط به فروش اوراق بهادار ثبت نشده از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، قیمت سهام کوین بیس از زمان طرح دعوی ۵۰ درصد بهبود یافته است، اما اخیراً از بیشتر سود خود صرف نظر کرده است. کتی وود، مدیرعامل Ark Invest، ۱۲ میلیون دلار از سهام Coinbase را پس از خرید تهاجمی در بیشتر سال ۲۰۲۲، ماه گذشته فروخت.

مجله: آیا پرداخت باج افزار باید ممنوع شود؟ ایده ای جذاب اما خطرناک

نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا