اخبار ارز دیجیتال

کوین بیس به دنبال شرکت در مبارزه قانونی ریپل علیه SEC است

صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase سندی را ارائه کرده است که به دنبال مجوز برای Ripple Labs برای کمک به نبرد قانونی خود با SEC است.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده Coinbase به جدیدترین نهادی تبدیل شده است که به آزمایشگاه های ریپل در نبرد حقوقی خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) کمک می کند، که ممکن است در نیمه اول سال ۲۰۲۳ به پایان برسد.

در یک سری توییت در تاریخ ۳۱ اکتبر، پل گروال، مدیر ارشد حقوقی کوین بیس، گفت که این حادثه یک تعریف کتاب درسی از «مهم بودن اطلاعیه منصفانه» است. شنیدن ”

خلاصه‌های آمیکوس، که به عنوان «دوستان دادگاه» شناخته می‌شوند، اسناد حقوقی حاوی توصیه‌های دعوی قضایی یا اطلاعات سازمان‌ها یا افرادی هستند که مستقیماً در دعوا دخالت ندارند.

گروال اضافه کرد که یک حمایت اساسی بر اساس قانون اساسی ایالات متحده این است که مقامات “نمی توانند یک عمل را به عنوان نقض قانون محکوم کنند، مگر اینکه متذکر شوند که این عمل غیرقانونی است.”

او افزود: «با شکایت از فروشندگان توکن XRP پس از بیانیه‌های عمومی مبنی بر قانونی بودن تجارت توکن‌های XRP، SEC این اصل اساسی را نادیده گرفت.»

در صورت تایید، Coinbase به شبکه غیرانتفاعی Investor Choice Advocates و اپلیکیشن موبایل ارز دیجیتال SpendTheBits خواهد پیوست. تایید کنید اجازه ارسال بریف آمیکوس در ماه اکتبر.

مربوط: “به ارزش مبارزه برای” – وکیل ریپل اسناد هینمن را در دست تایید می کند

این پرونده در همان روزی است که جان دیتون، وکیل ارزهای دیجیتال ارائه کرده است. حرکت – جنبش من به دنبال مجوز برای ارسال خلاصه Amicus از طرف “جامعه غیرمتمرکز” XRP هستم.

همچنین، نظرات گری جنسلر، رئیس SEC در مورد قوانین اوراق بهادار، پس از اعلام حمایت گروه حامی ارزهای دیجیتال از Ripple در ۲۸ اکتبر، می‌تواند «تأثیر مخربی» بر ریپل داشته باشد. . .

آزمایشگاه ریپل تقریباً دو سال درگیر یک نبرد قانونی با SEC است که فروش توکن های ریپل (XRP) را یک فروش اوراق بهادار ثبت نشده می داند.

برد گارلینگ هاوس، مدیر عامل ریپل، در یک پانل در DC Fintech Week در ۱۱ اکتبر گفت که او معتقد است که شکایت ممکن است تا اواسط سال ۲۰۲۳ بسته شود، اما تاریخ پایان دقیقی را پیش بینی می کند. من قبول دارم که دشوار است.نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا