🚨 اخبار ارز دیجیتال

شبکه پایه Coinbase یکپارچه سازی امنیتی OpenZeppelin را دریافت می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اکنون می‌توانید قراردادها را ارتقا دهید، ادمین‌ها را تغییر دهید و پروتکل‌ها را با استفاده از APIهای استانداردی که قبلاً در Base موجود نبودند، تغییر دهید.

پلت فرم امنیتی قرارداد هوشمند OpenZeppelin Defender با شبکه Base Coinbase یکپارچه شده است و به توسعه دهندگان برنامه Web3 در Base این امکان را می دهد تا وظایف امنیتی را خودکار کنند.

طبق اعلامیه ۱۹ آوریل از سوی شرکت امنیت سایبری بلاک چین OpenZeppelin، توسعه دهندگان اپلیکیشن در Base از نرم افزار Defender برای ایجاد قراردادهای مدیریتی چند امضایی و قفل های زمانی و استفاده از Relayer برای ذخیره کلیدها استفاده خواهند کرد. “. زمانی که رویدادی رخ می دهد واکنش نشان دهید.

این ابزارها را می توان برای کارهای اداری معمول اما حساس مانند ارتقای قراردادها، تنظیم دقیق پارامترهای عددی یا تعلیق قراردادها در مواقع اضطراری طبق مستندات برنامه استفاده کرد.

اپلیکیشن Defender قبلاً در اتریوم و اکثر شبکه‌های دیگر موجود بود، اما توسعه‌دهندگان به دلیل عدم یکپارچگی با Base تاکنون قادر به استفاده از آن در شبکه‌های آزمایشی جدید نبوده‌اند.

جاناتان الکساندر، مدیر ارشد فناوری OpenZeppelin، در این اعلامیه گفت که ادغام قراردادهای هوشمند را «ایمن‌تر و مقیاس‌پذیرتر» می‌کند، در حالی که جسی پولاک، سرپرست پایگاه، گفت: «امنیت کلید یک اکوسیستم زنجیره‌ای پر رونق است. او گفت و هیجان برای تیم را نشان داد.

مطالب مرتبط: Unchained 60 میلیون دلار برای ارائه خدمات نگهداری مشترک بیت کوین جمع آوری می کند

کوین بیس از راه اندازی شبکه تست Base در ۲۳ فوریه خبر داد. پس از اتمام تست، قصد داریم یک نسخه شبکه اصلی به عنوان لایه ۲ در اتریوم ایجاد کنیم.

برخی از کاربران اتریوم حدس می زنند که کوین بیس می خواهد از طریق شبکه جدید به جذب سرمایه گذاران نهادی به وب ۳ کمک کند، زیرا دارای ابزار تأیید هویت Masa Finance است.

OpenZeppelin بیشتر به خاطر کتابخانه قراردادهای هوشمند منبع باز خود شناخته می شود که اغلب توسط توسعه دهندگان اصلاح می شوند و برای اهداف خود در سراسر اکوسیستم اتریوم استفاده می شوند.

نویسنده: Tom Blackstone

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا