اخبار ارز دیجیتال

Coinbase پشتیبانی از امضای بانک Signature را به حالت تعلیق درآورد: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طبق گزارش‌ها، صرافی ارز دیجیتال ایالات متحده به دنبال ارائه‌دهنده شبکه پرداخت دیگری است و منتظر نتیجه وضعیت با Signature است.

بیش از یک هفته پس از اینکه رگولاتورهای نیویورک بانک‌های امضاکننده ارز دیجیتال را تعطیل کردند، Coinbase پشتیبانی از پلتفرم پرداخت Signet این موسسه را متوقف کرده است.

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال به تاریخ 20 مارس، کاربران کوین بیس تا اطلاع ثانوی قادر به انتقال وجه با استفاده از Signet در خارج از ساعات کاری بانک نخواهند بود. گزارش شده است که صرافی کریپتو به دنبال ارائه دهنده شبکه پرداخت دیگری بود و با امضا در انتظار نتیجه وضعیت بود.

پس از ورشکستگی بانک سیلورگیت در 8 مارس و بانک سیلیکون ولی در 10 مارس، این بانک دوستدار کریپتو سومین دومینویی است که با شکست مواجه می شود. گزارش ها حاکی از آن است که Signature در زمان بسته شدن خود در 12 مارس هیچ مشکلی با پرداخت بدهی خود نداشت.

شرکت بیمه سپرده فدرال ایالات متحده اعلام کرده است که سپرده ها و وام های بانکی را بدون احتساب تقریباً 4 میلیارد دلار سپرده ارزهای دیجیتال، به بانک فلاگستر بانکورپ جامعه نیویورک خواهد فروخت. این آژانس گفت که قصد دارد با استفاده از حساب‌های بانکی دیجیتال، سپرده‌های ارز دیجیتال را «مستقیم به مشتریان» ارائه دهد.

Coinbase، Celsius، و Paxos همگی دارای وجوهی بودند که در زمان بسته شدن بانک به امضاها متصل بودند. کوین‌بیس می‌گوید انتظار دارد که دارایی‌های شرکت‌ها 240 میلیون دلار «بازیابی کامل» شود، Paxos گزارش می‌دهد که 250 میلیون دلار در بانک‌ها دارد، سلسیوس مقداری از قرار گرفتن در معرض را که من اعلام کردم کاهش می‌دهد، اما این مقدار دقیق نبود.

مربوط: آیا FDIC از خریداران امضا خواسته است که تمام تجارت رمزنگاری را متوقف کنند؟

کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا قرار است در 29 مارس جلساتی را برای بررسی ورشکستگی بانک سیلیکون ولی و بانک امضا برگزار کند. مارتین گرونبرگ، رئیس FDIC و مایکل بور، نایب رئیس فدرال رزرو، شهادت خواهند داد.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا