اخبار ارز دیجیتال

Coinbase خدمات Staking را در چهار ایالت ایالات متحده به دنبال دستور نظارتی به حالت تعلیق درآورد

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بر اساس صرافی‌های ارز دیجیتال ایالات متحده، تنها اقدامات نظارتی در کالیفرنیا، نیوجرسی، کارولینای جنوبی و ویسکانسین مستلزم تعلیق سرمایه‌گذاری دارایی‌های اضافی است.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، کوین بیس، اعلام کرده است که به طور موقت مشتریان خود را از سهامداری دارایی های اضافی در چهار ایالت در بحبوحه مراحل قانونی توسط تنظیم کننده های محلی، معلق می کند.

Coinbase در یک پست وبلاگی در 14 ژوئیه گفت که کاربران در کالیفرنیا، نیوجرسی، کارولینای جنوبی و ویسکانسین تا اطلاع ثانوی از استفاده از برخی خدمات سهامداری محدود خواهند شد. پس از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در ژوئن علیه صرافی های ارزهای دیجیتال به دلیل ارائه اوراق بهادار ثبت نشده، رگولاتورها در 10 ایالت ایالات متحده روند قانونی خود را آغاز کرده اند و برخی از آنها خواسته اند این سرویس را متوقف کنند.

کوین بیس گفت که “به شدت با هر ادعایی مبنی بر اینکه سرویس سهام ما یک امنیت است، مخالف است.” اما ما قصد داریم در صورت لزوم، حتی قبل از اینکه فرصت دفاع از خود را داشته باشیم، به طور کامل از دستورات اولیه دولتی تبعیت کنیم.

با توجه به Coinbase، تنها اقدامات نظارتی در کالیفرنیا، نیوجرسی، کارولینای جنوبی و ویسکانسین خواستار توقف سرمایه گذاری در دارایی های اضافی شده است. کاربرانی که در آلاباما، ایلینویز، کنتاکی، مریلند، ورمونت و واشنگتن مستقر هستند، «واجد شرایط به اشتراک گذاری ارزهای دیجیتال مانند قبل هستند».

مربوط: صرافی رمزارز ایالات متحده به دنبال حکم دادگاه، شانس دوم را به لیست XRP می دهد

این اطلاعیه پس از اولین جلسه پیش از دادخواست در شکایت SEC علیه کوین بیس منتشر شد. این کمیسیون در 6 ژوئن شکایتی را تنظیم کرد و صرافی ارزهای دیجیتال را متهم کرد که از سال 2019 به عنوان یک کارگزار امنیتی ثبت نشده فعالیت می کند، اما Coinbase تا حد زیادی همه اتهامات را رد کرده است.

رگولاتورهای ایالتی و فدرال در حال تعقیب سایر شرکت‌های ارزهای دیجیتال برای مقاصد سهام هستند و ادعا می‌کنند که خدمات آنها قوانین اوراق بهادار را نقض می‌کند. در ماه فوریه، کراکن به توافقی 30 میلیون دلاری با SEC دست یافت که به دنبال توقف ارائه خدمات و برنامه های سهام به مشتریان ایالات متحده بود.

مجله: آیا پس از سقوط FTX می توان به صرافی های ارزهای دیجیتال اعتماد کرد؟نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا