🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیران و اعضای هیئت مدیره Coinbase به دلیل تجارت داخلی در IPO با شکایت روبرو شدند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در این شکایت آمده است که معامله گران داخلی با فروش سهام در زمانی که شرکت سهامی عام شد، بیش از ۱ میلیارد دلار پس انداز کردند، حتی اگر می دانستند ارزش آن از دست خواهد رفت.

سهامداران کوین بیس شکایتی را علیه برخی از مدیران و مدیران این شرکت تنظیم کرده اند، به این دلیل که آنها از اطلاعات داخلی در طول فهرست شدن شرکت سود برده اند. برایان آرمسترانگ، مدیرعامل و یک سرمایه‌گذار معروف در میان متهمان هستند.

دعوای مشتقه سهامداران، دعویی است که علیه یک شرکت از طرف سهامداران آن اقامه می شود. سهامدار Coinbase، آدام گرابسکی، در اول ماه مه شکایتی را در دادگاه سلطنتی دلاور ثبت کرد. Grabski سهام Coinbase را در اولین روز عرضه در صرافی ارز دیجیتال خریداری کرد.

بر اساس نسخه ویرایش شده شکایت ارسال شده در دادگاه، متهمان می توانستند ۲.۹ میلیارد دلار سهام کوین بیس را بفروشند که با فهرست کردن سهام این شرکت به طور مستقیم در بورس نزدک در ۱۴ آوریل ۲۰۲۱ منتشر شد. من آن را انجام دادم. هفته بعد از آن

اگر شرکت به جای عرضه مستقیم در بورس، عرضه اولیه را انجام می داد، متهمان نمی توانستند سهام خود را بفروشند و ارزش دارایی آنها کاهش می یافت.

این شکایت ادعا می‌کند که متهم «قبل از افشای اطلاعاتی که بر قیمت سهامش تأثیر منفی می‌گذارد، که پس از فشرده‌سازی درآمد ما در سه‌ماهه اول، بیش از ۳۷ درصد تا ۱۸ ماه مه بیش از ۳۷ درصد سقوط کرد، نتوانست سهام خود را بفروشد». و انتشار اوراق قرضه قابل تبدیل رقیق کننده به طور عمومی افشا شد. طبق دادنامه:

«مدافعان قبل از رویداد نقدینگی چند میلیارد دلاری، از اطلاعات غیرعمومی مادی در مورد سلامت شرکت مطلع بودند. […] با این حال، قانون دلاور اجازه نمی دهد […] متولیان با چنین اطلاعاتی غیر عمومی معامله می کنند و از آنها سود می برند. ”

این شرکت پس از افشای نامطلوب، بیش از ۳۷ میلیارد دلار از ارزش بازار خود را از دست داد. با این حال، «متهمین اکثریت هیئت مدیره ۲.۹۳ میلیارد دلار سهام خود را قبل از کاهش قیمت فروختند» و از ضرر بیش از یک میلیارد دلاری جلوگیری کردند.

در این دعوا نقض امانت داری و غنای ناروا و مطالبه خسارت و سود به شرکت، استرداد سود به دست آمده به ناحق به شرکت و بازپرداخت هزینه های شاکیان است.

مرتبط: ممکن است Coinbase به دلیل “نقض احتمالی قانون اوراق بهادار” با اقدام اجرایی SEC روبرو شود

این شکایت شامل مدیر عامل شرکت برایان آرمسترانگ، مدیر ارشد تولید سابق اسلوجیت چاترجی، مدیر عملیاتی امیلی چوی، مدیر ارشد مالی آلسیا هاس، مدیر ارشد حسابداری جنیفر جونز، و مدیران نه نفر از جمله مارک اندرسن، فردریک آرشام، فرد ویلسون و فرد ویلسون هستند. کاترین هاون.

یکی از سخنگویان کوین بیس در ایمیلی به کوین تلگراف درباره این موضوع اظهار نظر کرد: این یک نمونه از آن ادعاهای بی اساس است. “

این شکایت در همان روز با شکایت دسته جمعی به دلیل نقض قوانین حفظ حریم خصوصی ایلینوی در دادرسی «مشتری خود را بشناسید» ثبت شد. از طرف دیگر، این شرکت صرافی بین المللی کوین بیس مستقر در برمودا را در ۲ می راه اندازی کرد.

مجله: چه اتفاقی برای EOS افتاد؟ عکسبرداری انجمن برای بازگشت غیرمحتملنویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا