🚨 اخبار ارز دیجیتال

بلاک چین جدید کوین بیس به عنوان «رای اعتماد عظیم» اتریوم دیده می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یکی از گاوهای اتریوم امیدوار است این راه‌اندازی به بسیاری از دیگر شرکت‌های ارز دیجیتال و موسسات مالی برای پیوستن به اتریوم کمک کند.

به نظر می‌رسد که جامعه اتریوم نسبت به شبکه لایه ۲ که به تازگی معرفی شده است، یعنی Base، خوش‌بینانه است.

بیس که توسط اتریوم ایمن شده و توسط Optimism شبکه لایه ۲ تامین می‌شود، در نهایت قصد دارد به شبکه‌ای برای ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) روی بلاک چین تبدیل شود. به گفته برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase، شبکه لایه ۲ در حال حاضر در مرحله تست شبکه است.

اعضای جامعه کریپتو، مانند رایان شان آدامز، مجری برنامه Bankless Show، این حرکت را به عنوان «رای اعتماد بزرگ به اتریوم» می‌دانند، که سابقه‌ای را برای شرکت‌های ارز دیجیتال و مؤسسات مالی ایجاد می‌کند تا از اتریوم به عنوان یک لایه پرداخت استفاده کنند. ممکن است قابل تنظیم باشد. انتخاب.

Coinbase از زمان تأسیس در سال ۲۰۱۲ تقریباً ۱۱۰ میلیون کاربر تأیید شده و شریک با ۲۴۵۰۰۰ تجارت در بیش از ۱۰۰ کشور جهان دارد. به گفته CoinGecko، صرافی ارزهای دیجیتال این شرکت پس از Binance دومین حجم معاملات بزرگ را دارد.

آدامز افزود: «اگر Coinbase 20 درصد از ۱۱۰ میلیون کاربر تأیید شده خود را طی چند سال آینده به کاربران لایه ۲ تبدیل کند، این به تنهایی تعداد کل کاربران رمزنگاری شده را ده برابر خواهد کرد.

آدام همچنین از Coinbase برای انتخاب پایگاه منبع باز استقبال می کند و معتقد است که شبکه لایه ۲ جدید تقاضا برای فضای بلاک بیشتری را در اتریوم به همراه خواهد داشت.

در همین حال، Sébastien Guillemot، یکی از بنیانگذاران شرکت زیرساخت بلاک چین dcSpark، پیشنهاد کرد که Coinbase تصمیم عاقلانه ای برای استفاده از لایه ۲ به جای زنجیره های جانبی مستقل گرفته است، و پیشنهاد می کند که “تقریبا همه” ما اشاره کردیم که تراکنش های ارزهای دیجیتال و ارزش های قفل شده با اتریوم لایه لایه هستند. . دو ثانیه اخیر

رایان واتکینز، یکی از بنیانگذاران صندوق تامینی Syncracy Capital که بر روی رمزارز متمرکز شده است، در ۲۳ فوریه در توییتر این خبر را “لحظه ای نقطه عطف” برای اکوسیستم جمع آوری اتریوم توصیف کرد. کارگردان قبل از اینکه نظر خود را بیان کنید که هیچ کس «احتمالاً بهتر» از کوین بیس برای جذب ۱۰ میلیون کاربر و مؤسسه بعدی به اتریوم نیست.

اما همه خوش بین نبودند.

گابریل شاپیرو، مشاور عمومی شرکت سرمایه گذاری Delphi Labs توضیح داد یک پست توییتر در ۲۳ فوریه می گوید که راه اندازی یک شبکه متمرکز لایه ۲ “درها” را به روی بررسی های غیر ضروری SEC باز می کند.

مربوط: کوین‌بیس پیش‌بینی‌های درآمد سه‌ماهه چهارم را در میان حجم معاملات کمتر شکست داد

L2 های متمرکز که مقادیر زیادی توکن مشکوک به اوراق بهادار را مبادله می کنند، یا بسیاری از تراکنش های DeFi که می توان ادعا کرد که تحت نظارت هستند (مانند مبادله اوراق بهادار)، نژاد جدیدی برای SEC هستند. این در را برای ما باز می کند تا یک ثانویه ایجاد کنیم. شاپیرو توضیح داد که ادعای بازار برای جهان است.

“این امر دستور کار “بازار ثانویه” SEC را در مورد اوراق بهادار بلاک چین تسریع می کند. زیرا نمی تواند به ثبت نام کنندگان SEC اجازه دهد تا از تخلفات احتمالی فرار کنند و استراتژی های قضاوت قانونی را زیر نظر SEC بسازند. ”

نگرانی‌های Shapiro ناشی از تلاش‌های اجرایی فزاینده اخیر SEC علیه چندین صادرکننده استیبل کوین و ارائه‌دهندگان خدمات جدیدتر است.

در مورد راه اندازی این پایگاه، وکلای دادگستری گفتند که این یک “گام بد برای آنها” است و می تواند “آسیب جانبی” به بقیه اکوسیستم وارد کند، به خصوص اگر SEC آسیب پذیری هایی را پیدا کند که باید به اطلاع عموم برسد.نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا