اخبار ارز دیجیتال

Coinbase اتحادیه اروپا، کانادا، برزیل، سنگاپور، استرالیا را به عنوان اولویت اعلام می کند

این شرکت گفت تمرکز صرافی ارزهای دیجیتال بر بازارهای خارج از ایالات متحده بخشی از مرحله بعدی برنامه توسعه آن است.

کوین بیس چندین کشور خارج از ایالات متحده را معرفی کرده است که قصد دارد در کوتاه مدت فعالیت های خود را به دلیل قوانین رمزنگاری نسبتاً واضح آنها متمرکز کند.

در یک پست وبلاگی در ۶ سپتامبر، نانا موروگسان، معاون تجارت بین‌الملل Coinbase و تام داف گوردون، معاون سیاست بین‌الملل، نوشتند که اتحادیه اروپا، بریتانیا، کانادا، برزیل، سنگاپور و استرالیا «بازار اولویت‌دار» هستند.

آنها گفتند که هر دو کشور “قوانین روشنی را وضع کرده اند” و کوین بیس بر روی “ایجاد و تقویت مجوز، ثبت و عملیات” در هر کشور تمرکز خواهد کرد.

نویسندگان می نویسند: «ما شاهد پیشرفت در مقررات ارز دیجیتال در تمام مناطق جهان هستیم، به استثنای ایالات متحده، که «استراتژی» اجرای قوانین موجود و مقررات جدید را از طریق دادگاه انتخاب کرده است.

آنها افزودند که این کشور در تنظیم ارزهای رمزپایه “در حاشیه” بوده است که نفوذ آن در این بخش را در معرض خطر قرار می دهد.

آنها نوشتند: «فقط به این دلیل که ایالات متحده اینجا است، به این معنی نیست که ما در تلاش برای کمک به تغییر سیستم مالی جهان و ایجاد آزادی و فرصت اقتصادی بیشتر، ایستاده ایم.

صرافی ارزهای دیجیتال با اقدامات نظارتی در کشور خود در ایالات متحده مواجه است، جایی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار به دلیل فروش اوراق بهادار ثبت نشده و فعالیت غیرقانونی از آن شکایت کرده است.

“گسترده تر و عمیق تر” به فاز ۲

بازارهای اولویت دار جدید کوین بیس بخشی از مرحله دوم طرح توسعه آن است که این شرکت آن را «بروید، برو عمیق» نامیده است.

این شرکت برنامه هایی را برای ایجاد مشارکت با بانک های جهانی و محلی و ارائه دهندگان پرداخت برای اطمینان از انطباق با سیستم های حاکمیتی خود و گسترش استفاده از ارزهای فیات ارائه کرد.

مربوط: Aave، Circle و Base به اعضای موسس ائتلاف دارایی Tokenized تبدیل می شوند

لابی‌گری و تلاش‌های افزایش آگاهی احتمالاً در آستانه انتخابات اتحادیه اروپا در ژوئن آینده افزایش خواهد یافت.

این کشور برنامه‌های پیوستن به G20 را برای ایجاد یک استاندارد جهانی ارزهای دیجیتال و حفظ «کارت امتیازی» در مورد پیشرفت هر کشور در تنظیم ارزهای دیجیتال پرچم‌گذاری خواهد کرد.

به نظر می رسد کوین بیس تلاش های لابی گری G20 خود را بر برزیل متمرکز کرده است که قرار است در سال ۲۰۲۴ ریاست گروه ۲۰ را بر عهده بگیرد.

Coinbase خدمات خود را در ماه مارس در برزیل گسترش داد و در یک پست وبلاگی گفت که برایان آرمسترانگ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، اواخر امسال به کشور سفر خواهد کرد و با “تصمیم گیرندگان کلیدی” دیدار خواهد کرد. مهمانی.

مجله: آسیا اکسپرس: ایردراپ دولتی تایلند کاربران Derio را ویران می کند، ویتنام در صدر کشور کریپتو قرار داردنویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا