🚨 اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگر برنبرگ: لابی کوین بیس به دلیل استفاده حماس از ارزهای دیجیتال با شکست مواجه می شود

مارک پالمر، تحلیلگر اصلی برنبرگ، گفت که گزارش‌هایی مبنی بر استفاده حماس از ارزهای دیجیتال برای تأمین مالی حملات اخیر به اسرائیل، می‌تواند تلاش‌های لابی کوین‌بیس را دشوارتر کند.

بر اساس گزارش سرمایه گذاری جدیدی از Berenberg Capital Markets، استفاده از ارزهای دیجیتال توسط شبه نظامیان حماس برای تأمین مالی حملات اخیر به اسرائیل ممکن است مانعی برای تلاش های لابی رمزنگاری کوین بیس در ایالات متحده باشد. گفته می شود که رابطه جنسی وجود دارد.

مارک پالمر، تحلیلگر اصلی برنبرگ، در یادداشتی تحقیقاتی در ۱۸ اکتبر گفت که “موضع محتاطانه” او در مورد کوین بیس در درجه اول به دلیل بادهای مخالف سیاسی ناشی از درگیری بین اسرائیل و حماس است، و گفت که این به دلیل اقدامات نظارتی مختلفی است که تحمیل شده است. در شرکت در ایالات متحده .

تحلیلگران برنبرگ تعدادی از نگرانی ها را در مورد عملکرد آینده کوین بیس فهرست کردند.منبع: بازارهای سرمایه برنبرگ

هفته گذشته، فایننشال تایمز گزارش داد که مقامات اسرائیلی بیش از ۱۰۰ حساب در بایننس و سایر صرافی‌های ارزهای دیجیتال را که برای حمایت از تلاش‌های حماس برای جمع‌آوری کمک‌های مالی استفاده می‌شد، بسته و توقیف کرده‌اند.

به عنوان بخشی از سرکوب، مقامات اسرائیل میلیون‌ها دلار ارزهای دیجیتال را ضبط کرده‌اند.

پالمر نوشت: “اگرچه حماس آوریل گذشته اعلام کرد که دیگر از ارزهای دیجیتال برای جمع آوری سرمایه استفاده نخواهد کرد زیرا مقامات می توانند تحرکات آنها را در دفتر کل بلاک چین ردیابی کنند، عناوین اخیر وضعیت قانونی ارزهای رمزنگاری شده را مطرح کرده اند. وضوح بیشتر احتمالاً وجود دارد.”

در سال‌های اخیر، کوین‌بیس به‌عنوان بخشی از استراتژی خود برای اعمال مقررات شفاف‌تر و سازگار با رمزارز در ایالات متحده، به‌طور چشمگیری تلاش‌های لابی‌گری خود را در ایالات متحده افزایش داده است.

تحلیلگران برنبرگ توصیه خود را در مورد سهام Coinbase (COIN) تکرار کردند و هدف قیمت ۳۹ دلار را حفظ کردند.

طبق داده های TradingView، در زمان انتشار، سهام کوین بیس با ۳ درصد افزایش در روز به ۷۷.۳۰ دلار معامله می شد.

در این روز قیمت سهام Coinbase (COIN) 3 درصد افزایش یافت. منبع: TradingView

پالمر گفت: «ما همچنان با نگاهی محتاطانه به تماشای کوین ادامه می‌دهیم، به خصوص که قیمت سهام امسال بیش از ۱۱۲ درصد افزایش یافته است، در مقایسه با حدود ۷۲ درصد برای بیت کوین و حدود ۲۹ درصد برای Nasdaq که از نظر فناوری سنگین است.»

وی افزود: رتبه بندی Hold ما در COIN نشان دهنده دیدگاه ما است که سهام در کوتاه مدت قابل سرمایه گذاری نیست.

مربوط: کوین بیس برای بهبود نقدینگی ۸۰ جفت معاملاتی غیر دلاری را تعلیق می کند

پالمر افزود که دعوای حقوقی مداوم کوین بیس با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده می تواند به عنوان یک “افراد” برای حرکت مثبت سهام شرکت باقی بماند.

پالمر همچنین خاطرنشان کرد که حجم معاملات به دلیل “زمستان رمزنگاری طولانی” کمتر از حد انتظار بود، در حالی که برنبرگ برآورد خود را برای درآمد معاملات مصرف کننده شرکت به بین ۲۱۰ تا ۲ میلیون دلار کاهش داد. او گفت که این مقدار به ۴۰.۸ میلیون دلار افزایش یافته است.

این تعدیل منعکس کننده انتظار او بود که نرخ بهره مصرف کننده کوین بیس “با سرعت کمتری نسبت به آنچه انتظار داشتیم منقبض شود.”

علاوه بر این، پالمر توضیح داد که موجودی نقدی بزرگ صرافی رمزنگاری «بالشتک و انعطاف‌پذیری» را برای مدیریت برای ادامه کاهش هزینه‌ها و گسترش باند آن فراهم می‌کند. او گفت که مشتاقانه منتظر آن است.

“با توجه به این عوامل و این واقعیت که COIN یک فروشنده فروش شلوغ است، ما معتقدیم که کوتاه کردن سهام شرکت به طور کامل یک استراتژی مخاطره آمیز است، به خصوص که شرکت همچنان به دنبال مبارزات قانونی خود است. این به این دلیل است که این احتمال وجود دارد که ممکن است وجود داشته باشد. افزایش ناگهانی در

مجله: “هوش مصنوعی صنعت را کشت” – رئیس EasyTranslate در مورد سازگاری با تغییرات صحبت می کند

نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا