🚨 اخبار ارز دیجیتال

مشاور عمومی Coinbase در مورد قوانین RIA به SEC می نویسد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مدیر ارشد حقوقی Coinbase با انتقاد از قوانینی که به طور غیرمنصفانه ارزهای رمزنگاری شده را هدف قرار می دهند، خواستار تجدید نظر در قوانین نگهداری RIA SEC برای محافظت از همه طبقات دارایی، از جمله ارزهای دیجیتال شده است.

وکیل عمومی کوین بیس از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) خواسته است تا چندین قانون پیشنهادی در مورد مسئولیت مشاوران سرمایه گذاری ثبت شده (RIA) را اصلاح کند تا دارایی های مشتری را در نگهبانان واجد شرایط نگه دارد.

اگرچه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) Coinbase Custody را به عنوان یک “نگهبان واجد شرایط” به رسمیت می شناسد، کوین بیس گفت که قوانین نگهداری RIA به روز شده آن ارزهای دیجیتال را ناعادلانه هدف قرار می دهد و از شیوه های نگهداری مبتنی بر اوراق بهادار انتقاد می کند. مدیر ارشد حقوقی Coinbase، قوانین پیشنهادی SEC به ارزهای دیجیتال و غیره اجازه نمی‌دهد از سایر کلاس‌های دارایی محافظت کنند.

Coinbase مالک و اپراتور Coinbase Custody Trust Company است که به عنوان یک متولی واجد شرایط برای مشتریان RIA شناخته می شود. این متولی مسئولیت محافظت از دارایی های مشتری در برابر تهدیدات احتمالی مانند ورشکستگی و حملات سایبری را بر عهده دارد.

این نامه از گسترش پیشنهاد تعهد نگهداری برای تطبیق سرمایه‌گذاری‌های آتی و اطمینان از حمایت کافی از آنها حمایت می‌کند.

RIA ها شرکت هایی هستند که به مشتریان در زمینه سرمایه گذاری در اوراق بهادار مشاوره می دهند و سبد سرمایه گذاری آنها را پردازش می کنند. این شرکت ها در SEC یا مدیران اوراق بهادار دولتی ثبت شده اند.

گروال در نامه ای به SEC از قانون پیشنهادی با عنوان “حفاظت از دارایی های مشتری مشاوره، قانون پیشنهادی ۲۲۳-۱” به عنوان نادرست انتقاد کرد. گروال بر نیاز به محافظت از تمام طبقات دارایی، از جمله دارایی های رمزنگاری که قبلاً به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی نشده بودند، تأکید کرد و خواستار تجدید نظر در پیشنهادات و راهنمایی های کارکنان شد.

پل گروال چندین تغییر در قوانین برای حمایت از سرمایه گذاران پیشنهاد کرده است، از جمله تعریف شرکت های اعتماد دولتی و سایر موسسات مالی تحت نظارت دولتی به عنوان متولیان واجد شرایط. او همچنین پیشنهاد می‌کند که قرار گرفتن محدود در معرض متولیان غیر واجد شرایط و لغو ممنوعیت تجارت مشتری RIA در صرافی‌های ارزهای دیجیتالی که متولیان واجد شرایط نیستند، شود.

مربوط: مدیران کوین بیس از امارات متحده عربی بازدید می کنند تا “هاب استراتژیک” بالقوه را برای تجارت بین المللی آزمایش کنند

انتظار می رود که SEC ایالات متحده در این هفته بر اساس حکم دادگاه به احضاریه Coinbase عمل کند. Coinbase در آوریل ۲۰۲۲ شکایتی را تنظیم کرد و از SEC خواست موضع خود را در مورد دادخواستی که ماه ها قبل از آن ارائه شده بود را به طور عمومی افشا کند. در این دادخواست، صرافی ۵۰ سوال خاص در مورد رفتار نظارتی برخی دارایی های دیجیتالی مطرح کرد.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر قدرت تصمیم گیری نهایی را دارد؟نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا