🚨 اخبار ارز دیجیتال

Coinbase سرویس اشتراک را با کارمزد تراکنش صفر راه اندازی می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سرویس اشتراک جدید کوین بیس، کوین بیس وان، در آینده نزدیک در ۳۵ کشور جهان عرضه خواهد شد.

صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس قصد دارد یک سرویس اشتراک به نام «کوین بیس وان» را در ۳۵ کشور راه اندازی کند. در ابتدا، فقط مشتریان در بریتانیا، آلمان و ایرلند به Coinbase One دسترسی خواهند داشت. طبق اعلامیه ۱۸ می، Coinbase One تجارت بدون کارمزد، جوایز شرط بندی تقویت شده، مزایای انحصاری و سایر ویژگی ها را با ۲۹.۹۹ دلار در ماه از طریق مشارکت با بازیگران صنعتی مانند Messari و CoinTracker ارائه می دهد. اهداف. علاوه بر این، Coinbase قصد دارد با شرکای دیگری مانند Alto IRA (حساب بازنشستگی فردی)، Blockworks’ Permissionless و Lemonade همکاری کند تا مزایای بیشتری را برای اعضا فراهم کند.

Coinbase همچنین اعلام کرد که سرویس اشتراک جدید به اعضا امکان دسترسی به یک تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته و ۷ ساعته را می دهد و به اعضا امکان می دهد برای کمک تماس بگیرند و به سرعت مشکلات فنی را که ممکن است در حساب های خود با آن مواجه شوند حل کنند. من به اشتراک گذاشتم که می توانم پشتیبانی عالی دریافت کنم. علاوه بر این، جدیدترین سرویس اشتراک به اعضای ایالات متحده راحتی فرم مالیاتی از پیش پر شده ۸۹۴۹ را ارائه می دهد که فرآیند تشکیل پرونده مالیاتی ارز دیجیتال را با سازماندهی خودکار تراکنش ها ساده می کند.

مرتبط: بین‌المللی‌سازی کوین‌بیس واکنش جامعه را افزایش می‌دهد: «ارزهای دیجیتال جهانی هستند»

در ۲ می، Coinbase صرافی بین المللی Coinbase را معرفی کرد، یک پلتفرم نهادی جدید که منحصراً برای تجارت مشتقات ارزهای دیجیتال طراحی شده است. خبر تصمیم استراتژیک کوین بیس برای گسترش فعالیت های خود در سطح بین المللی از طریق معرفی یک پلتفرم جهانی در پاسخ به چالش های نظارتی ای است که صرافی همچنان در ایالات متحده با آن مواجه است. علیرغم تلاش‌های Coinbase برای گسترش بین‌المللی، برایان آرمسترانگ، مدیر عامل شرکت، به کاربران اطمینان داد که هنوز “۱۰۰% متعهد” به بازار ایالات متحده است.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا