اخبار ارز دیجیتال

کوین‌بیس ابزاری را برای بازیابی توکن‌های «اشتباه ارسال‌شده» ERC-20 راه‌اندازی کرد

کوین بیس گفت: «ابزار بازیابی ما می‌تواند دارایی‌های پشتیبانی‌نشده را مستقیماً از آدرس‌های ورودی به کیف پول‌های خود نگهبانی بدون افشای کلیدهای خصوصی منتقل کند.

پلتفرم پیشرو ارزهای دیجیتال Coinbase یک ابزار بازیابی دارایی را برای کاربرانی که “به طور تصادفی توکن های پشتیبانی نشده” را به آدرس های مبادله ارسال کرده اند ارائه می دهد.

در اطلاعیه ۱۵ دسامبر، Coinbase گفت که کاربرانی که هر یک از تقریباً ۴۰۰۰ توکن ERC-20 خود را به آدرس Coinbase ارسال کرده اند، می توانند “با ارائه Ethereum TXID تراکنشی که در آن دارایی در آن گم شده است و آدرس قرارداد آن. ما می توانیم وجوه را بازیابی کنیم. که قبلا غیرقابل بازیابی بودند.” اموالم را از دست دادم طبق گفته این صرافی، برخی از توکن‌های ETC-20 مانند Wrapped Ether (wETH)، TrueUSD (TUSD) و Steaked Ether (STETH) برای تراکنش‌های بیش از ۱۰۰ دلار، ۵ درصد کارمزد دریافت می‌کنند و یک آن هدف قرار خواهد گرفت.

Coinbase گفت: «ابزار بازیابی ما می‌تواند دارایی‌های پشتیبانی‌نشده را مستقیماً از آدرس‌های ورودی به کیف‌پول‌های خود نگهبانی بدون افشای کلیدهای خصوصی منتقل کند.» ما با ارسال مستقیم وجوه از آدرس ورودی، بدون نیاز به پردازش وجوه از طریق زیرساخت صرافی متمرکز به این مهم دست یافتیم. “

از زمانی که فضای رمزنگاری تقریبا شروع شد، بسیاری از کاربران با وجوهی که به طور تصادفی منتقل شده اند، سروکار داشته اند. در یک دعوای حقوقی در سال ۲۰۱۸ در کانادا، یک دادگاه حکم داد که کاربرانی که ۵۳۰ اتر (ETH) به جای ۵۳۰ توکن Copytrack (CPY) دریافت کرده‌اند (اکنون منحل شده) باید آنها را برگردانند. یک قاضی استرالیایی نیز حکم مشابهی را در موردی صادر کرد که در آن Crypto.com به اشتباه ۱۰.۵ میلیون دلار به جای بازپرداخت ۱۰۰ دلار به کاربران منتقل کرد.

به نظر می رسد سایر صرافی های بزرگ بازیابی معاملات مشابه را به صورت موردی ارائه می دهند. Crypto.com به کاربران دستور داد تا با بخش خدمات مشتریان خود تماس بگیرند و افزود که “در برخی موارد، ممکن است نتوانیم وجوه را بازیابی کنیم.”

مربوط: گفته می شود علاقه مندان به بلاک چین با ارسال wTH به آدرس قرارداد، ۵۰۰۰۰۰ دلار از دست داده اند.

Coinbase بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. مدیر عامل شرکت برایان آرمسترانگ در ماه دسامبر گزارش داد که انتظار می رود درآمد صرافی در سال ۲۰۲۲ “تقریباً نصف” درآمد سال ۲۰۲۱ باشد. این پلت فرم همچنین گزارش داد که سازمان های اجرای قانون در حال افزایش درخواست های خود برای اطلاعات مربوط به تحقیقات جنایی هستند.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا