اخبار ارز دیجیتال

کوین‌بیس ابزاری را برای بازیابی توکن‌های «اشتباه ارسال‌شده» ERC-20 راه‌اندازی کرد

کوین بیس گفت: «ابزار بازیابی ما می‌تواند دارایی‌های پشتیبانی‌نشده را مستقیماً از آدرس‌های ورودی به کیف پول‌های خود نگهبانی بدون افشای کلیدهای خصوصی منتقل کند.

پلتفرم پیشرو ارزهای دیجیتال Coinbase یک ابزار بازیابی دارایی را برای کاربرانی که “به طور تصادفی توکن های پشتیبانی نشده” را به آدرس های مبادله ارسال کرده اند ارائه می دهد.

در اطلاعیه 15 دسامبر، Coinbase گفت که کاربرانی که هر یک از تقریباً 4000 توکن ERC-20 خود را به آدرس Coinbase ارسال کرده اند، می توانند “با ارائه Ethereum TXID تراکنشی که در آن دارایی در آن گم شده است و آدرس قرارداد آن. ما می توانیم وجوه را بازیابی کنیم. که قبلا غیرقابل بازیابی بودند.” اموالم را از دست دادم طبق گفته این صرافی، برخی از توکن‌های ETC-20 مانند Wrapped Ether (wETH)، TrueUSD (TUSD) و Steaked Ether (STETH) برای تراکنش‌های بیش از 100 دلار، 5 درصد کارمزد دریافت می‌کنند و یک آن هدف قرار خواهد گرفت.

Coinbase گفت: «ابزار بازیابی ما می‌تواند دارایی‌های پشتیبانی‌نشده را مستقیماً از آدرس‌های ورودی به کیف‌پول‌های خود نگهبانی بدون افشای کلیدهای خصوصی منتقل کند.» ما با ارسال مستقیم وجوه از آدرس ورودی، بدون نیاز به پردازش وجوه از طریق زیرساخت صرافی متمرکز به این مهم دست یافتیم. “

از زمانی که فضای رمزنگاری تقریبا شروع شد، بسیاری از کاربران با وجوهی که به طور تصادفی منتقل شده اند، سروکار داشته اند. در یک دعوای حقوقی در سال 2018 در کانادا، یک دادگاه حکم داد که کاربرانی که 530 اتر (ETH) به جای 530 توکن Copytrack (CPY) دریافت کرده‌اند (اکنون منحل شده) باید آنها را برگردانند. یک قاضی استرالیایی نیز حکم مشابهی را در موردی صادر کرد که در آن Crypto.com به اشتباه 10.5 میلیون دلار به جای بازپرداخت 100 دلار به کاربران منتقل کرد.

به نظر می رسد سایر صرافی های بزرگ بازیابی معاملات مشابه را به صورت موردی ارائه می دهند. Crypto.com به کاربران دستور داد تا با بخش خدمات مشتریان خود تماس بگیرند و افزود که “در برخی موارد، ممکن است نتوانیم وجوه را بازیابی کنیم.”

مربوط: گفته می شود علاقه مندان به بلاک چین با ارسال wTH به آدرس قرارداد، 500000 دلار از دست داده اند.

Coinbase بیش از 100 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. مدیر عامل شرکت برایان آرمسترانگ در ماه دسامبر گزارش داد که انتظار می رود درآمد صرافی در سال 2022 “تقریباً نصف” درآمد سال 2021 باشد. این پلت فرم همچنین گزارش داد که سازمان های اجرای قانون در حال افزایش درخواست های خود برای اطلاعات مربوط به تحقیقات جنایی هستند.

نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا