اخبار ارز دیجیتال

Coinbase قصد دارد پلتفرم تجارت رمزنگاری را در خارج از ایالات متحده راه اندازی کند: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این اقدام گزارش‌شده در حالی صورت می‌گیرد که تعدادی از قانون‌گذاران و تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده، شرکت‌های ارزهای دیجیتال را هدف قرار داده‌اند که گمان می‌رود در ورشکستگی سه بانک بزرگ نقش داشته باشند.

صرافی رمزارز Coinbase ظاهراً در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال در خارج از ایالات متحده است، جایی که در حال حاضر مقر آن است.

طبق گزارش بلومبرگ در 17 مارس، کوین بیس در مورد راه اندازی یک پلتفرم در خارج از ایالات متحده با برخی از سرمایه گذاران نهادی بحث کرده است. این اقدام گزارش‌شده در حالی صورت می‌گیرد که تعدادی از قانون‌گذاران و تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده شرکت‌های ارزهای دیجیتال را هدف قرار داده‌اند که گمان می‌رود در ورشکستگی بانک Silvergate، بانک Silicon Valley و Signature Bank دخیل بوده‌اند.

تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده، از جمله کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در ماه‌های اخیر برخی شرکت‌های ارزهای دیجیتال، از جمله سرویس سهام آمریکا Kraken را سرکوب کرده‌اند. Coinbase در ماه مارس به کاربران اطلاع داد که علیرغم سرکوب، برنامه سهامداری ادامه خواهد داشت و “در واقع می تواند افزایش یابد.”

مربوط: مدیر عامل Ripple می گوید که صنعت کریپتو در خارج از ایالات متحده “از قبل شروع شده است”.

طبق گزارش‌ها، سرمایه‌گذاری جدید Coinbase به مشتریان در سراسر جهان خدمات می‌دهد، اما هنوز مکان تایید شده‌ای وجود ندارد. کوین تلگراف با کوین بیس تماس گرفت اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا