🚨 اخبار ارز دیجیتال

کوین بیس ایرلند را به عنوان مرکز ارزهای دیجیتال اروپا انتخاب می کند

صرافی ارزهای دیجیتال از بانک مرکزی ایرلند برای دریافت مجوز تحت بازار دارایی های رمزنگاری جدید اتحادیه اروپا درخواست داده است که در صورت موفقیت، به آن اجازه می دهد خدمات خود را در سراسر کشورهای اتحادیه اروپا “گذرنامه” کند.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، کوین بیس در حال تقویت حضور خود در اروپا است و رسماً اعلام کرد که ایرلند را به عنوان مرکز اصلی ارزهای دیجیتال اروپا انتخاب کرده است.

این شرکت در ۱۹ اکتبر به کوین تلگراف اعلام کرد، کوین بیس ایرلند را به عنوان اقامتگاه قانونی اتحادیه اروپا انتخاب کرده است تا با چارچوب اصلی نظارتی ارزهای دیجیتال اروپا موسوم به مقررات بازارهای رمزارز (MiCA) مطابقت داشته باشد.

شرکت MiCA که انتظار می‌رود در پایان سال ۲۰۲۴ اجرایی شود، به کوین‌بیس اجازه می‌دهد تا به بزرگترین اقتصاد جهان با ۴۵۰ میلیون نفر در ۲۷ کشور، تحت یک چارچوب نظارتی و یک ناظر ملی، خدمت کند.

Coinbase در حال حاضر دارای مجوز موسسه پول الکترونیکی و ثبت ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) در ایرلند، مجوز ارز مجازی در آلمان، و ثبت ملی متعدد در سایر کشورهای عضو در سراسر اتحادیه اروپا است.

معاون رئیس و مدیر عامل منطقه ای کوین بیس EMEA گفت: “ما از انتخاب ایرلند به عنوان مرکز MiCA خود خوشحالیم. ایرلند یک محیط سیاسی حمایتی برای شرکت های فین تک و یک مرجع نظارتی شناخته شده در سطح جهانی دارد.” او اضافه کرد:

ایرلند یک حوزه قضایی پیشرو در این زمینه است و ما مشتاقانه منتظر همکاری با تنظیم کننده ها در ایرلند، آلمان و جاهای دیگر هستیم تا با ظهور MiCA، پتانسیل کامل این صنعت را باز کنیم.

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا