اخبار ارز دیجیتال

صرافی بین المللی کوین بیس در بحبوحه سرکوب رمز ارزهای SEC در ایالات متحده راه اندازی شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صرافی بین المللی کوین بیس با فهرست کردن معاملات آتی دائمی بیت کوین و اتر، تجارت را گسترش می دهد.

وسط از آنجایی که صنعت ارزهای دیجیتال با چالش‌های نظارتی بیشتری در ایالات متحده مواجه است، صرافی عمومی رمزارز Coinbase در حال تلاش برای ایجاد یک پلتفرم جهانی مشتقات است.

در 2 می، کوین‌بیس راه‌اندازی صرافی بین‌المللی کوین‌بیس (CIE) را اعلام کرد، یک پلتفرم نهادی جدید که برای تجارت مشتقات کریپتو طراحی شده است.

CIE در اواخر این هفته با فهرست کردن معاملات آتی دائمی برای بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) آغاز خواهد شد. تمام معاملات در CIE با استیبل کوین USDC (USDC) با پشتوانه Coinbase تسویه می‌شوند، بدون نیاز به فیات onramp.

کوین بیس تاکید کرد که تجارت دسترسی مستقیم در CIE برای سرمایه گذاران نهادی از طریق API در حوزه های قضایی واجد شرایط غیر ایالات متحده در دسترس است. Coinbase افزود: «در حال حاضر، این محصولات به مشتریان خرده‌فروش ارائه نمی‌شوند.

بر اساس این اعلامیه، یک پلتفرم جدید بین المللی ارزهای دیجیتال با پشتیبانی رگولاتور برمودا راه اندازی شده است. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، کوین بیس تا اواسط آوریل 2023 مجوزی از اداره پولی برمودا (BMA) دریافت کرد. مجوز کلاس F به کوین بیس اجازه داد تا به عنوان یک مبادله دارایی دیجیتال و ارائه دهنده مبادله مشتقات دارایی دیجیتال و فعالیت هایی مانند فروش توکن و فروش توکن فعالیت کند. موضوع.

کوین بیس می گوید که محیط نظارتی برمودا به دلیل «سطوح بالای شفافیت، انطباق و همکاری» شناخته شده است.

برمودا یک قلمرو برون مرزی بریتانیا با خودمختاری تحت یک دولت پارلمانی است. مانند بریتانیا، که در آن ارز دیجیتال در حال حاضر قانونی است، برمودا تا حدودی دوستدار رمزنگاری است و اخیراً به طور فزاینده ای در صنعت کریپتو صعودی شده است.

در اواخر آوریل، Miami International Holdings، اپراتور بورس اوراق بهادار برمودا، بقایای صرافی سقوط کرده ارزهای دیجیتال FTX را خریداری کرد. از جمله، این شرکت معاملات آتی FTX و اوراق بهادار و شرکت تسویه حساب LedgerX را به قیمت 50 میلیون دلار خریداری کرد.

پیش از این، ادوارد برت، نخست وزیر و وزیر دارایی برمودا اعلام کرد که دولت علیرغم شکست های صنعتی مانند FTX، به روی ارزهای رمزنگاری شده باز خواهد ماند. سال گذشته، مقامات محلی گفتند که برمودا جاه‌طلبی‌های مرکز ارزهای دیجیتال خود را حفظ خواهد کرد، حتی اگر این صنعت در سال 2022 با یک بازار نزولی عظیم روبرو شود.

مربوط: ARK Invest روز جهانی کارگر را صرف خرید 8 میلیون دلار سهام کوین بیس می کند

اخبار کاهش رتبه در حالی منتشر می شود که سیتی، یک بانک سرمایه گذاری بزرگ ایالات متحده، سهام کوین بیس را از طولانی به خنثی یا با ریسک بالا کاهش می دهد، یا با کاهش قیمت هدف از 80 دلار به 65 دلار، آن را به ریسک بالا کاهش می دهد. به گفته پیتر کریستینسن، تحلیلگر سیتی گروپ، غیرقابل پیش بینی بودن نظارتی در بخش گسترده تر ارزهای دیجیتال، تهدیدی برای کوین بیس است.

اظهارات سیتی در حالی بیان می شود که قیمت سهام کوین بیس هفته هاست که به شدت کاهش یافته است. طی ماه گذشته، قیمت سهام کوین بیس بیش از 20 درصد کاهش یافته است و از بالاترین رقم آوریل نزدیک به 72 دلار به 50.1 دلار در روز دوشنبه سقوط کرده است.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، کوین بیس قصد داشت در اواسط مارس 2022 یک صرافی جهانی ارزهای دیجیتال راه اندازی کند. اولین گزارش‌ها از پلت‌فرم ارزهای دیجیتال بین‌المللی آینده کوین‌بیس، تنها چند روز قبل از اینکه صرافی رسما اعلام کرد که اعلامیه Wells را از ایالات متحده دریافت کرده بود، منتشر شد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار. در پاسخ، Coinbase در ۲۵ آوریل شکایتی را به SEC ارائه کرد و از تنظیم کننده خواست تا مقررات صنعت را روشن کند.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر قدرت تصمیم گیری نهایی را دارد؟

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا