🚨 اخبار ارز دیجیتال

Coinbase به گزارش‌هایی که حاکی از تعلیق خدمات در هند است، پاسخ می‌دهد

سخنگوی Coinbase پس از انتشار شایعاتی مبنی بر تعلیق کلیه خدمات مشتریان در هند، برخی از سردرگمی ها را برطرف کرد.

Coinbase اطلاعاتی را ارائه کرد که به نظر می رسد با گزارش های رسانه ای در تضاد است که نشان می دهد به زودی تمام فعالیت های مشتریان در هند را متوقف می کند.

بر اساس گزارش ۱۱ سپتامبر در TechCrunch، به کاربران Coinbase هند از طریق ایمیل هشدار داده شد که تمام سرویس‌ها تا ۲۵ سپتامبر تعطیل می‌شوند و از آنها خواسته شد که هر گونه وجوهی را که در صرافی باقی مانده است حذف کنند. گزارش شده است.

با این حال، قابل درک است که این اخطار همه مشتریان در هند را هدف قرار نمی دهد، بلکه آنها را هدف قرار می دهد که استانداردهای صرافی را زیر پا گذاشته اند.

مایلیم به شما اطلاع دهیم که تمام خدمات خرده فروشی کوین بیس مرتبط با حساب های فوق الذکر شما را متوقف می کنیم زیرا دسترسی به حساب های خرده فروشی که دیگر استانداردهای فعلی ما را برای این سرویس ها ندارند، غیرفعال می کنیم.” یک سخنگوی کوین بیس

“در طول بررسی دوره‌ای اخیر سیستم‌هایمان، ممکن است حساب‌هایی را شناسایی کرده باشیم که با آخرین استانداردهای ما مطابقت ندارند. به این ترتیب، این حساب‌ها را غیرفعال می‌کنیم و از دسترسی شما به اطلاعاتتان در تاریخ بعدی جلوگیری می‌کنیم. به‌روزرسانی‌ها را در دسترس قرار خواهیم داد. این سخنگوی افزود.

وجوه کاربران آسیب‌دیده نزد ما امن است و آن‌ها می‌توانند تا ۲۵ سپتامبر به برداشت موجودی خود و انتقال آن به سایر ارائه‌دهندگان خدمات رمزنگاری ادامه دهند.»

در همین حال، Coinbase از ثبت نام کاربران در هند برای صرافی خود جلوگیری کرد و از آنها خواست به جای آن برنامه کیف پول خود، Coinbase Wallet را دانلود کنند.

این شرکت با وجود حمایت قوی از بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال ایالات متحده، که بازوی سرمایه گذاری آن Coinbase Ventures میلیون ها دلار در بخش محلی سرمایه گذاری کرده است، برای به دست آوردن حمایت نظارتی تلاش کرده است.

در ۱۱ آوریل سال گذشته، Coinbase خدمات پرداخت را از طریق واسط پرداخت‌های متحد (UPI) روی پلتفرم خود برای کاربران هندی، تنها سه روز پس از راه‌اندازی در شبه قاره آسیای جنوبی، به دلیل فشار تنظیم‌کنندگان محلی عرضه کرد. متوقف شد.

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

مجله: NFT Collapse و Monster Ego در نمایشگاه جدید موراکامی به نمایش درآمد

نویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا