🚨 اخبار ارز دیجیتال

کوین بیس مالک ۵ درصد از کل بیت کوین های موجود است: دیتا

کوین بیس ۲۵ میلیارد دلار بیت کوین دارد، اما این صرافی تنها حدود ۲۰۰ میلیون دلار بیت کوین در کیف پول خود دارد.

پلتفرم اطلاعاتی بلاک چین Arcam اخیراً شناسایی کرده است که صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase تقریباً ۱ میلیون بیت کوین (BTC) در کیف پول خود نگهداری می کند. ارزش این سکه ها با قیمت فعلی BTC بیش از ۲۵ میلیارد دلار است.

آرکام گفت که دارایی های این صرافی تقریباً ۵ درصد از کل بیت کوین موجود را تشکیل می دهد. آرکام گفت کوین بیس در حال حاضر مجموعا ۹۴۷۷۵۵ بیت کوین دارد. به گفته وب سایت اطلاعات سکه CoinGecko، عرضه فعلی بیت کوین در گردش تقریبا ۱۹,۴۹۳,۵۳۷ سکه است.

علاوه بر این، Arkham همچنین اشاره کرد که ۳۶ میلیون آدرس سپرده و نگهداری بیت کوین مورد استفاده در صرافی را برچسب گذاری و شناسایی کرده است. طبق گفته Arkham، بزرگترین کیف پول سرد کوین بیس تقریباً ۱۰۰۰۰ بیت کوین ذخیره می کند. بر اساس گزارش های مالی صرافی، این شرکت اطلاعاتی معتقد است بیت کوین های بیشتری در کوین بیس وجود دارد که هنوز برچسب گذاری و شناسایی نشده اند.

طبق داده‌های اخیر، کوین‌بیس بیش از ۲۵ میلیارد دلار بیت‌کوین در کیف پول‌های خود نگهداری می‌کند، اما این صرافی تنها مالک حدود ۱۰۰۰۰ بیت کوین از کل بیت‌کوین خود است که ارزش آن بیش از ۲۰۰ میلیون دلار است.

مربوط: گزارش: استخراج بیت کوین می تواند به کاهش انتشار جهانی تا ۸ درصد کمک کند

در همین حال، اعضای جامعه واکنش‌های متفاوتی به اخبار مربوط به میزان بیت‌کوین در اختیار صرافی‌های متمرکز داشتند. برخی معتقدند این نشانه ای برای برداشت بیت کوین از صرافی ها است و به دارندگان هشدار می دهد تا زمانی که صرافی ها برداشت را متوقف کنند. برخی می گویند راه حل خوبی برای ذخیره دارایی ها وجود ندارد، زیرا نگرانی های قانونی در مورد کیف پول های سرد نیز وجود دارد.

وقتی صحبت از مالکیت شرکتی بیت کوین می شود، شرکت هوش تجاری MicroStrategy همچنان بیشترین بیت کوین را در اختیار دارد. در نتایج مالی خود که در ۱ آگوست منتشر شد، مایکل سیلر، یکی از بنیانگذاران شرکت، اعلام کرد که این شرکت دارای ۱۵۲۸۰۰ بیت کوین است که در زمان نگارش این مقاله بیش از ۴ میلیارد دلار ارزش دارد.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید: بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند


نویسنده: Ezra Reguerra
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا