اخبار ارز دیجیتال

حجم تراکنش های کوین بیس در خارج از ایالات متحده به ۱ میلیارد دلار رسید: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پایه سکه اینترنشنال اکسچنج، بازوی خارجی صرافی رمزارز کوین بیس مستقر در ایالات متحده، به نقطه عطفی بزرگ رسیده است.

در ۲۰ فوریه ۲۰۲۴، صرافی بین المللی کوین بیس اعلام کرد که حجم معاملات واقعی قرارداد در بازه زمانی ۲۴ ساعته برای عرضه های آتی دائمی از ۱ میلیارد دلار فراتر رفته است.

قراردادهای آتی دائمی نوعی قرارداد مشتقه است که به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا در مورد تغییرات قیمت ارزهای دیجیتال بدون تاریخ انقضا یا تحویل دارایی پایه حدس و گمان کنند.

صرافی فراساحلی Coinbase در برمودا در می ۲۰۲۳ با اولین معاملات آتی دائمی BTC و ETH راه اندازی شد.

از آن زمان این صرافی فهرست خود را برای پشتیبانی از ارزهای دیجیتال اصلی مانند Cardano (ADA)، Solana (SOL)، XRP، Optimism (OP)، Arbitrum (ARB)، Ethereum Classic (ETC)، Polygon (MATIC)، بیت کوین کش و غیره گسترش داده است. . . (BCH)، Dogecoin (DOGE)، Chainlink (LINK)، Stellar (XLM)، Avalanche (AVAX) و Litecoin (LTC).

در ژانویه، Coinbase International Exchange از قراردادهای آتی دائمی Celestia، Injective و Sei پشتیبانی کرد. در ابتدای فوریه، صرافی از قراردادهای آتی دائمی Aptos، Filecoin و Sui حمایت کرد.

در فهرست آینده، Coinbase International Exchange از قراردادهای آتی دائمی Polkadot، Internet Computer و NEAR Protocol پشتیبانی خواهد کرد. انتظار می‌رود بازگشایی بازارهای DOT-PERP، ICP-PERP و NEAR-PERP در یا بعد از ساعت ۱۰:۰۰ UTC در ۲۲ فوریه ۲۰۲۴ آغاز شود.

صرافی بین المللی کوین بیس شاهد رشد حجم و همچنین گسترش عرضه دارایی های کریپتو خود بوده است. همانطور که در فراخوان سود سه ماهه چهارم کوین بیس گزارش شده است، بیش از ۱۶ میلیارد دلار از حجم قراردادهای فرضی در قراردادهای آتی دائمی بورس بین المللی کوین بیس در سه ماهه چهارم معامله شد.

در دسامبر ۲۰۲۳، کوین بیس مرحله بعدی گسترش مبادلات بین المللی خود را اعلام کرد: راه اندازی بازارهای نقدی غیرآمریکایی برای مشتریان واجد شرایط. این با جفت معاملاتی BTC-USDC و ETH-USDC آغاز شد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا