🚨 اخبار ارز دیجیتال

Coinbase مجوز برمودا را دریافت می کند، بورس فراساحلی ممکن است هفته آینده راه اندازی شود: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طبق گزارش ها، صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای راه اندازی سریع یک صرافی مشتقات مستقر در این کشور جزیره ای است.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده Coinbase ظاهراً مجوز فعالیت در برمودا را دریافت کرده است و قصد دارد هفته آینده یک صرافی مشتقات مستقر در آنجا راه اندازی کند.

بر اساس یک پست وبلاگی در ۱۹ آوریل، کوین بیس فاش کرد که “مجوز نظارتی برای فعالیت از مرجع پولی برمودا”، تنظیم کننده مالی کشور، دریافت کرده است.

این مجوز یک مجوز کلاس F بر اساس قانون تجارت دارایی های دیجیتال است که به کوین بیس اجازه می دهد تا فعالیت های مختلفی مانند فروش و صدور توکن ها را انجام دهد و طبق قانون گذاران برمودا، مبادله دارایی دیجیتال و مبادله مشتقات دارایی دیجیتال. یک ارائه دهنده .

گزارش ۱۹ آوریل فوربس به نقل از “افراد نزدیک به شرکت” ادعا کرد که کوین بیس قصد دارد تا هفته آینده یک بورس مشتقه در برمودا راه اندازی کند.

مربوط: شبکه پایه Coinbase یکپارچه سازی امنیتی OpenZeppelin را دریافت می کند

آخرین توسعه، به‌روزرسانی کمپین «گسترده‌تر و عمیق‌تر» کوین‌بیس است که هدف آن «تاسیس یک نهاد تنظیم‌شده و عملیات محلی» است.

همچنین پیشرفت در برزیل، کانادا، سنگاپور، اروپا و امارات متحده عربی را برجسته می کند و می افزاید:

همانطور که قبلاً گفتم، رویکرد جهانی ما با رویکرد ما در ایالات متحده مطابقت دارد. ما با دولت ها و تنظیم کننده ها در بازارهای مختلف کار می کنیم تا به قابل اعتمادترین و سازگارترین شرکت رمزنگاری در هر بازار تبدیل شویم. هدف من همیشه این است که باشم.

آسیا اکسپرس: شکوه بیت کوین در TikTok چین، ۳۰ میلیون کاربر سرزمین اصلی، داستان جاستین سان

نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا