اخبار ارز دیجیتال

مدیران کوین بیس به اطلاعیه ولز SEC شخصا یا از طریق ویدیو پاسخ می دهند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

برایان آرمسترانگ، بنیانگذار کوین بیس و پل گروال، مدیر ارشد حقوقی، در YouTube و Consensus 2023 در مورد اطلاعیه ولز این شرکت از SEC صحبت کردند.

مدیران صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase در 27 آوریل از امور رگولاتوری شرکت پرده برداری کردند، در حالی که مدیر ارشد حقوقی پل گروال در Consensus 2023 و مدیر عامل شرکت برایان آرم در ویدیویی منتشر شده در یوتیوب صحبت کردند. با Strong ظاهر شد.

درخواست تجدیدنظر در پاسخ به اخطاریه ولز دریافت شده توسط این شرکت مبنی بر اینکه ممکن است قصد داشته باشد اقدامات اجرایی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) انجام دهد.

گروال در ویدئویی خطاب به رئیس و کمیسیونر SEC گفت: “تعهد اصلی کوین بیس به رعایت مقررات هرگز تزلزل نخواهد کرد.”

تقریباً همزمان با انتشار ویدیو، گروال در کنفرانس Consensus 2023 به مخاطبان آستین خطاب کرد و گفت:

ما به معنای واقعی کلمه روی این صحنه نشسته‌ایم و خواستار مقررات، مقررات، و چارچوبی می‌خواهیم که برای یک فناوری خاص مناسب باشد تا بتوان آن را ثبت کرد.»

در این ویدئو، گروال استدلال کرد که کسب و کار کوین بیس طی دو سالی که برای عرضه در بورس نزدک تایید شده است، تغییری نکرده است. در آن زمان، گروال گفت: “موضع کمیسیون SEC این است که به نظر نمی رسد از اختیارات قانونی برای تنظیم یک تجارت مانند Coinbase برخوردار باشد.”

گروال موقعیت جدید SEC را به FTX نسبت داد. او به نقل از رئیس SEC، گری جنسلر، گفت: “احساس می‌کنم در این زمینه اختیارات زیادی دارم.

گروال گفت که کوین بیس قبلاً تنظیم شده است و دارای مجوز بیت ایالت نیویورک است که فهرست کردن اوراق بهادار را ممنوع می کند.

گروال گفت: «ما معتقدیم که اگر SEC بخواهد نظارت بر صنعت ما را افزایش دهد، قانون یا قوانین لازم است.» ما از Coinbase درخواست کرده‌ایم که اگر می‌خواهیم اوراق بهادار خود را فهرست کنیم، پیشنهادی برای ثبت ایجاد کند.

SEC قبل از پاسخ به پیشنهاد Coinbase، هفته‌ها قبل از صدور اطلاعیه «گسترده اما اساسا مبهم» ولز، بحث‌های خود را متوقف کرد. گروال گفت: «ما هنوز نمی‌دانیم دقیقاً چه کاری انجام می‌دهیم، نگرانی SEC است.

مرتبط: مدیر عامل Coinbase به دنبال اعلامیه SEC Wells خواستار اقدام برای انتخاب قانونگذاران برای حمایت از ارزهای دیجیتال شد

آرمسترانگ در مورد تصمیم خود برای راه اندازی شرکت و روزهای اولیه آن صحبت کرد. او همچنین گفت:

ما متعهد به کار در محدوده‌های نظارتی هستیم.»

او گفت که این شرکت هیچ گونه اوراق بهاداری را فهرست نمی کند. او افزود که این شرکت پیشنهادات خود را بررسی می کند و “حدود 90٪” از دارایی هایی را که آنها بررسی می کنند رد می کند.

آرمسترانگ همچنین تاکید کرد که Coinbase آماده است برای دفاع از موضع خود به دادگاه مراجعه کند.

Coinbase در 22 مارس اخطار ولز در مورد اقدامات اجرایی قریب الوقوع SEC دریافت کرد.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر قدرت تصمیم گیری نهایی را دارد؟

نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا