🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیران Coinbase از ‘jailbreak’ ChatGPT برای به دست آوردن شانس در مورد سناریوهای رمزنگاری وحشی استفاده می کنند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

با توجه به ChatGPT، بیت کوین تا سال ۲۰۳۵ ۹۹.۹۹ درصد احتمال دارد که به هیچ وجه محو شود.

مدیران کوین‌بیس ادعا می‌کنند که «جیل‌بریک» ابزار هوش مصنوعی ChatGPT را کشف کرده‌اند که به آنها امکان می‌دهد شانس سناریوهای عجیب قیمت ارزهای دیجیتال را محاسبه کنند.

کانر گروگان، رئیس عملیات تجاری در صرافی ارزهای دیجیتال و کاربر مشتاق ChatGPT اشتراک گذاری اسکرین شات از نتایج پست ۳۰ آوریل در توییتر — ChatGPT می گوید که احتمال ۱۵ درصد کاهش قیمت بیت کوین (BTC) تا سال ۲۰۳۵ بیش از ۹۹.۹۹ درصد وجود دارد، که آن را “بی معنی” می کند.

از سوی دیگر، چت‌بات‌ها به احتمال ۲۰ درصدی اتریوم (ETH) بی‌ربط شده و تا سال ۲۰۳۵ به سطوح قیمتی نزدیک به صفر نزدیک می‌شوند.

ChatGPT در مورد Litecoin (LTC) و Dogecoin (DOGE) حتی کمتر مطمئن بود و به ترتیب ۳۵٪ و ۴۵٪ احتمال نزدیک شدن سکه به صفر داشتند.

مدیران کوین بیس به این نتیجه رسیدند که ChatGPT «به طور کلی» طرفدار بزرگ بیت کوین است، اما در مورد آلت کوین ها «شکاک تر» است.

قبل از پیش‌بینی ارزهای دیجیتال، گروگان از ChatGPT خواست تا برای چندین پیش‌بینی سیاسی، از جمله ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه، جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا و دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا، شانس تعیین کند.

پیش‌بینی‌های دیگر تأثیر هوش مصنوعی بر بشریت، مذهب و حضور بیگانگان را مورد هدف قرار دادند.

“بیگانگان در حال بازدید از زمین هستند و توسط دولت ها پنهان می شوند” – یک پیش بینی وحشی خوانده شده – ChatGPT یک شانس ۱۰٪ را اختصاص داده است.

مدیران نیز اشتراک گذاری اسکریپت درخواستی که برای ایجاد جدول در ChatGPT وارد کردید.

گروگان صحت نتایج خود را تأیید کرد: مطالبه برای آزمایش اعلان بیش از ۱۰۰ بار:

“من این دستور را ۱۰۰ بار روی حافظه پاک شده GPT 3.5 و ۴ اجرا کردم و GPT اعداد بسیار ثابتی را برگرداند. در حال انجام بود.”

مربوط: در اینجا نحوه هزینه ۱۰۰ دلاری ChatGPT-4 برای تجارت کریپتو آمده است

این اولین باری نیست که مدیران از ChatGPT برای آزمایش مسائل مربوط به کریپتو استفاده می کنند.

در ۱۵ مارس، Grogan نشان داد که GPT-4، آخرین نسخه ChatGPT، می‌تواند آسیب‌پذیری‌های امنیتی را در قراردادهای هوشمند اتریوم پیدا کند و یک نمای کلی برای بهره‌برداری از قراردادهای معیوب ارائه دهد.

تحقیقات انجام شده توسط OpenAI (تیم پشتیبان ChatGPT) نشان می دهد که GPT-4 آزمون های دبیرستان و امتحانات مدرسه حقوق را با نمرات در صدک ۹۰ قبول می کند.

در همین حال، ایتالیا اخیراً ممنوعیت یک ماهه ابزارهای هوش مصنوعی را به دنبال یک سری نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی که با تنظیم‌کننده‌های ایتالیایی مطرح شده بود، لغو کرد.

مجله: چگونه از “انقراض انسان” توسط هوش مصنوعی با بلاک چین جلوگیری کنیم؟نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا