اخبار ارز دیجیتال

Coinbase Exec می بیند که ویزای رقیب Cryptos به دلیل تأثیر ۱۱۷ میلیون تراکنش بر بلاک چین

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مدیر کوین بیس که بیانیه ای انقلابی داد کانر گروگاناین شرکت که در X با نام Conor شناخته می‌شود، آینده‌ای را متصور شد که در آن ارزهای دیجیتال دوشادوش غول پرداخت‌های دیجیتال ویزا خواهند بود، زیرا تراکنش‌های بلاک چین به رقم خیره‌کننده ۱۱۷ میلیون می‌رسد.

Conor پس از مشاهده ۱۱۷ میلیون تراکنش در ۴۶ بلاک چین لایه ۱ و لایه ۲ در ۲۴ ساعت به این نتیجه رسید. کانر معتقد است که در مجموع، ارزهای دیجیتال پتانسیل رقابت با روش‌های سنتی مانند ویزا را دارند. ۱۱۷ میلیون تراکنش را پیش بینی می کند که کمترین رقم ممکن است.

این پیش‌بینی جسورانه در زمانی انجام می‌شود که صنعت ارزهای دیجیتال شاهد رشد بی‌سابقه و حجم معاملات است.

افزایش اخیر تعداد تراکنش ها در شبکه های بلاک چین نشان دهنده افزایش تقاضا برای ارزهای دیجیتال برای انجام تراکنش ها، انتقال ارزش و مشارکت در فعالیت های مالی است.

با شبکه‌های مختلف بلاک چین که بیش از ۱۱۷ میلیون تراکنش را پردازش می‌کنند، ارزهای دیجیتال کاربرد و مقیاس‌پذیری خود را در تسهیل فعالیت‌های مختلف اقتصادی ثابت می‌کنند.

مومنتوم کریپتو به رشد خود ادامه می دهد

اگرچه چالش‌ها برای پذیرش گسترده ارزهای دیجیتال به‌عنوان یک روش پرداخت اصلی باقی مانده است، شتاب پشت ارزهای دیجیتال به رشد خود ادامه می‌دهد، با افزایش علاقه سازمانی، پذیرش سازمانی و آگاهی مصرف‌کننده که باعث رشد در بازار می‌شود.

عدم قطعیت نظارتی، مسائل مقیاس‌پذیری و نگرانی‌های امنیتی از جمله موانع کلیدی هستند که برای دستیابی به پتانسیل کامل ارزهای دیجیتال باید حل شوند.

با این حال، از آنجایی که کسب‌وکارها و افراد بیشتری به مزایای ارزهای دیجیتال پی می‌برند، زمینه برای آینده‌ای فراهم می‌شود که در آن سیستم‌های پرداخت مبتنی بر بلاک چین از نظر حجم تراکنش‌ها و تسلط بر بازار، با شبکه‌های مالی سنتی مانند ویزا رقابت خواهند کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا