اخبار ارز دیجیتال

Coinbase هیئت مشورتی را با نمایندگان سابق کنگره ایالات متحده تشکیل می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سناتور سابق پاتریک تومی، تیم رایان نماینده سابق کنگره و شان پاتریک مالونی نماینده سابق کنگره، در میان دیگران، به Coinbase در مورد سیاست ارزهای دیجیتال مشاوره خواهند داد.

صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس، پس از بازدید برخی از تیم مدیریتی خود از امارات متحده عربی، تشکیل یک هیئت مشورتی با تعدادی از قانونگذاران سابق ایالات متحده و رهبران صنعت را به عنوان عضو اعلام کرده است.

کوین بیس در یک پست وبلاگی در 12 مه گفت که شورای مشورتی جهانی آن قصد دارد در یک چشم انداز «به طور فزاینده پیچیده و در حال تحول» ارزهای دیجیتال در سطح جهانی حرکت کند. سناتور سابق پنسیلوانیا، پاتریک تومی، نماینده سابق کنگره اوهایو، تیم رایان، نماینده سابق کنگره نیویورک، شان پاتریک مالونی، و دیگر صاحبان صنعت به شورا پیوستند تا در مورد سیاست های رمزنگاری با شرکت بحث کنند. من به شما توصیه هایی خواهم کرد.

به گفته کوین‌بیس، این شورا در حال حاضر تنها از پنج عضو تشکیل شده است و برنامه‌هایی برای گسترش آن به‌منظور گنجاندن یک «گروه رهبری دو حزبی با تخصص‌های نظارتی عمیق» وجود دارد. جی کلایتون، رئیس سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در هیئت مدیره دیگری از بورس حضور دارد و به شرکت در مورد سیاست های نظارتی مشاوره می دهد.

مربوط: Coinbase: “ایالات متحده یک خلاء ایجاد کرده است که دیگران در تلاش برای پر کردن آن هستند”.

این اعلامیه به دنبال گمانه‌زنی‌های فراوان مبنی بر اینکه صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده در حال بررسی انتقال عملیات به خارج از کشور در بحبوحه عدم شفافیت نظارتی است. مزرعه برنج است. این صرافی در حال حاضر پس از دریافت اطلاعیه ولز در ماه مارس، در یک نبرد قانونی با SEC است و کوین بیس درخواستی را به کمیسیون ارسال کرده و از آن می‌خواهد موضع خود را در مورد دارایی‌های دیجیتال روشن کند.

در پست وبلاگ 12 مه آمده است: “ما تصمیم گرفتیم در ایالات متحده بسازیم زیرا می خواهیم بخشی از راه حل باشیم و معتقدیم که پذیرش پتانسیل ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین به نفع ایالات متحده است.”

Coinbase پلتفرم مشتقات جهانی خود را در ماه مه راه اندازی کرد و این سرویس را برای کاربران بیش از 30 حوزه قضایی در سراسر جهان باز کرد. مدیرعامل برایان آرمسترانگ و سایر مدیران اجرایی نیز در ماه مه از امارات متحده عربی بازدید کردند تا پتانسیل منطقه را به عنوان یک “مرکز استراتژیک” برای عملیات بین المللی آزمایش کنند.

مجله: ETF بیت کوین سامسونگ 700 میلیون دلار ورشکست شد، کوین بیس از ژاپن خارج شد: آسیا اکسپرس

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا