🚨 اخبار ارز دیجیتال

کوین بیس در تلاش نهایی برای رد شکایت رگولاتور، مرجع ارزهای دیجیتال SEC را به چالش می کشد

کوین بیس می گوید که تعریف SEC از قرارداد سرمایه گذاری با قوانین اوراق بهادار ایالات متحده مطابقت ندارد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده هنگامی که ارزهای رمزنگاری شده فهرست شده در Coinbase را به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی کرد، از اختیارات خود فراتر رفت، این صرافی در پیشنهاد نهایی خود به رد شکایت تنظیم کننده اوراق بهادار استدلال کرد.

در یک پرونده در ۲۴ اکتبر در دادگاه منطقه نیویورک، Coinbase SEC را به تعاریف بیش از حد گسترده از آنچه که یک امنیت است متهم کرد و اظهار داشت که ارزهای رمزنگاری شده فهرست شده توسط صرافی مشمول صلاحیت رگولاتور نیستند. من اعتراض کردم که در زیر نیست.

“اختیار SEC محدود به معاملات اوراق بهادار است. همه تقسیم‌بندی‌های سرمایه با انتظار سود واجد شرایط نیستند، و معامله در Coinbase تنها در صورتی یک معامله اوراق بهادار است که شامل یک “قرارداد سرمایه‌گذاری” باشد. Masu. این مورد در مورد معامله مورد بحث در اینجا نیست. ”

کوین بیس گفت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار «توسعه رادیکال اختیارات خود» را آغاز کرده و بر «اساساً تمام فعالیت‌های سرمایه‌گذاری» صلاحیت خود را اعلام کرده است، چیزی که فقط کنگره بر اساس دکترین سؤال اصلی حق انجام آن را دارد. او ادعا کرد که وجود دارد.

در یک پست ۲۴ اکتبر X، مدیر ارشد حقوقی Coinbase، پل گروال، این استدلال را تکرار کرد و اظهار داشت که تعریف SEC “هیچ ویژگی محدود کننده ای ندارد.”

پرونده اخیر Coinbase به دنبال رد ۳ اکتبر SEC است که از دادگاه خواسته بود درخواست Coinbase برای رد را رد کند و دوباره بر این باور بود که رمزارزهای مختلف لیست شده توسط Coinbase قراردادهای سرمایه گذاری تحت آزمایش Howey هستند. این در پاسخ بود.

مربوط: رگولاتورهای اوراق بهادار با برخورد ویژه با ارزهای مجازی در مورد کوین بیس مخالف هستند

SEC در ۶ ژوئن از کوین بیس شکایت کرد و ادعا کرد که این صرافی قوانین اوراق بهادار ایالات متحده را با فهرست کردن برخی از توکن هایی که به عنوان اوراق بهادار در نظر می گیرد و ثبت نکردن آنها در رگولاتورها، نقض کرده است.

کوین بیس در ۲۹ ژوئن درخواستی برای قضاوت ارائه کرد و مدعی شد که SEC از قدرت خود سوء استفاده کرده و حقوق فرآیند قانونی کوین بیس را نقض کرده است.

قاضی کاترین پولک فیرا، که بر این پرونده نظارت دارد، می‌تواند از Coinbase و SEC بخواهد تا قبل از صدور حکم در مورد پرونده، رد آن، یا انتقال آن به دادگاه توسط هیئت منصفه، برای استدلال شفاهی حاضر شوند.

مجله: Hall of Flame: ایرینا هبر، وکیل رمزارز در مورد تهدید به مرگ و پیش‌بینی دعاوی صحبت می‌کند.


نویسنده: Brayden Lindrea
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا