اخبار ارز دیجیتال

Coinbase معاملات BUSD را غیرفعال می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کوین بیس تضمین کرده است که کاربران همچنان به وجوه BUSD خود دسترسی خواهند داشت و می توانند در هر زمانی وجوه خود را برداشت کنند.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، کوین بیس، در 13 مارس در توییتر اعلام کرد که معاملات استیبل کوین بایننس USD (BUSD) را به حالت تعلیق در می آورد.

در 27 فوریه، کوین‌بیس «معیارهای فهرست‌بندی» را دلیل تصمیم خود برای غیرفعال کردن معاملات BUSD در 13 مارس ذکر کرد.

دارایی های مبادله ای را به طور منظم نظارت کنید تا مطمئن شوید که استانداردهای فهرست بندی را برآورده می کنند. طبق آخرین بررسی، کوین بیس معاملات بایننس USD (BUSD) را در تاریخ 13 مارس 2023 یا حدود ساعت 12 بعد از ظهر به حالت تعلیق در می آورد.

با توجه به موضوع توییتر 27 فوریه Coinbase، تصمیم برای غیرفعال کردن معاملات BUSD برای Coinbase.com (ساده و پیشرفته)، Coinbase Pro، Coinbase Exchange و Coinbase Prime اعمال می شود. در 13 مارس، Coinbase به مشتریان اطمینان داد که “وجوه BUSD در دسترس باقی خواهد ماند و در هر زمان قابل برداشت است.”

در 27 فوریه، زمانی که کوین بیس برای اولین بار قصد خود را برای غیرفعال کردن معاملات BUSD در 13 مارس اعلام کرد، یکی از سخنگویان کوین بیس به کوین تلگراف توضیح داد:

“تصمیم ما برای تعلیق تجارت BUSD بر اساس نظارت و روند بررسی داخلی خودمان بود. مزرعه برنج.”

مرتبط: مدیر عامل Coinbase در مورد قابلیت های بانکداری بانک سیلیکون ولی پس از بحران فکر می کند

در 8 مارس، Coinbase یک راه حل تجاری جدید به نام Wallet as a Service (WaaS) معرفی کرد تا به کسب و کارها کمک کند تا کیف پول Web3 را به مشتریان خود ارائه دهند. WaaS از طریق زیرساخت فنی خود کیف پول های زنجیره ای قابل تنظیمی را ارائه می دهد و به کسب و کارها اجازه می دهد این کیف پول ها را ایجاد و راه اندازی کنند. علاوه بر این، WaaS یک رابط برنامه نویسی اپلیکیشن کیف پول (API) ارائه می دهد که به کسب و کارها اجازه می دهد کیف پول هایی را برای ورود آسان مشتری، برنامه های وفاداری یا خریدهای درون بازی ایجاد کنند.

در 11 مارس، Coinbase اعلام کرد که علیرغم سرکوب اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مورد خدمات سهام ارائه شده توسط ارائه دهندگان متمرکز، خدمات سهامداری شرکت ادامه خواهد داشت و “در واقع افزایش می یابد ما به مشتریان خود اطمینان می دهیم که این امکان وجود دارد.نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا