اخبار ارز دیجیتال

Coinbase Cloud به شبکه Chainlink Oracle متصل می شود تا قابلیت اطمینان قرارداد هوشمند را بهبود بخشد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شبکه اوراکل Chainlink از Coinbase Cloud به عنوان یک اپراتور گره برای بهبود تحویل داده های با کیفیت بالا به چندین پروتکل بلاک چین استقبال می کند.

Coinbase Cloud از زیرساخت های جهانی و تجربه مدیریت داده های بلاک چین برای افزایش امنیت و قابلیت اطمینان شبکه اوراکل بلاک چین لینک استفاده می کند.

خدمات ابری صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده به عنوان یک اپراتور گره جدید در شبکه Chainlink در یک مشارکت برای بهبود تمرکززدایی اکوسیستم Web3 فعالیت خواهند کرد.

زیرساخت‌های Coinbase Cloud در حال حاضر به چندین بلاک چین اصلی از جمله اتریوم، سولانا، الگوراند و آپتوس خدمات می‌دهند. اپراتورهای گره پیوند زنجیره ای یکپارچه از شبکه هستند و مسئولیت اتصال قراردادهای هوشمند در بلاک چین های مختلف به داده ها و سیستم ها را بر عهده دارند.

مطالب مرتبط: Google Cloud برنامه راه اندازی Web3 را با ۱۱ شرکت بلاک چین گسترش می دهد

Chainlink با منبع یابی، قالب بندی و ارسال داده ها به قراردادهای هوشمند، پلی بین Web2 و Web3 ایجاد می کند. یک مثال بارز، پیشنهاد قیمت غیرمتمرکز Chainlink است که حدود ۲۲ میلیارد دلار ارزش قفل شده در پروتکل های مالی غیرمتمرکز (DeFi) مانند Synthetix، Aave، Compound و dYdX را تضمین می کند.

مدیر محصول گروه Coinbase Cloud، کای ژائو، بر اهمیت اپراتورهای گره در سراسر اکوسیستم ارزهای دیجیتال در تضمین امنیت و قابلیت اطمینان قراردادهای هوشمند تأکید کرد.

ما با ایجاد یک اوراکل غیرمتمرکز به ایجاد آینده غیرمتمرکزتر و قابل اعتمادتری برای فناوری بلاک چین کمک می کنیم. ما مشتاقانه منتظر همکاری با Chainlink برای پیشبرد این هستیم.

ویلیام ریلی، رئیس جهانی CeFi، فروش و استراتژی در آزمایشگاه‌های چین لینک، گفت که آخرین اپراتورهای گره تجربه و زیرساخت قوی را به شبکه اوراکل اضافه می‌کنند و از طیف گسترده‌ای از محصولات، خدمات و برنامه‌های Web3 بهره می‌برند. Deaf افزود.

مشارکت آنها بدون شک به پیشرفت برنامه های غیرمتمرکز کمک می کند و صنعت بلاک چین را به سمت ارتفاعات جدید سوق می دهد.

کوین بیس قصد خود را برای تبدیل شدن به بخش اصلی اکوسیستم گسترده تر وب ۳ در سال ۲۰۲۱ نشان داده است، با سوروجیت چاترجی، مدیر ارشد تولید کوین بیس، جاه طلبی این شرکت برای تبدیل شدن به خدمات وب آمازون (AWS) برای فضای ارزهای دیجیتال را برجسته کرده است.

Coinbase Cloud مرکزی برای این استراتژی است و مجموعه محصولات آن خدمات بسیاری را در سراسر اکوسیستم ارائه می دهد. این سرویس در اوایل سال ۲۰۲۱ با خرید Bison Trails توسط Coinbase، ارائه‌دهنده زیرساخت بلاک چین، متولد شد.

پلتفرم Node Coinbase Cloud به کاربران امکان ایجاد و مدیریت برنامه های Web3 را می دهد، اما این شرکت همچنین شبکه لایه ۲ اتریوم خود را به نام Base در فوریه ۲۰۲۲ راه اندازی کرد.

مجله: جو روبین: حقیقت درباره تقسیم بنیانگذاران ETH و “کریپتو گوگل”

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا