اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Coinbase نسبت به مقررات هوش مصنوعی هشدار می دهد و خواستار تمرکززدایی است

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase، گفت که تمرکززدایی و هوش مصنوعی منبع باز جایگزین های بهتری برای تنظیم این حوزه هستند.

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase، در پست اخیر خود در پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) موضع خود را در مورد مقررات هوش مصنوعی (AI) بیان کرد.

در ۲۳ سپتامبر، آرمسترانگ توضیح داد که فکر نمی‌کند هوش مصنوعی باید تحت نظارت باشد. به گفته مدیر عامل Coinbase، حوزه هوش مصنوعی به دلایل امنیت ملی و سایر دلایل باید در سریع ترین زمان ممکن توسعه یابد. آرمسترانگ همچنین خاطرنشان کرد که علیرغم بهترین نیت تنظیم‌کننده‌ها، مقررات «پیامدهای ناخواسته‌ای دارند» و استدلال می‌کند که آنها نوآوری و رقابت را از بین می‌برند.

مدیران کوین بیس از اینترنت به عنوان مثال استفاده کردند. آرمسترانگ معتقد است که «عصر طلایی نوآوری» وجود داشت، زیرا اینترنت و نرم‌افزار کنترل‌نشده بودند. مدیر عامل Coinbase پیشنهاد کرد که همین امر باید در مورد فناوری هوش مصنوعی نیز اعمال شود.

آرمسترانگ همچنین جایگزین هایی برای مقررات از منظر حفاظت از حوزه هوش مصنوعی پیشنهاد کرد. به گفته این مجری، «روش بهتر برای حل مشکل، تمرکززدایی و منبع باز است».

مربوط: تتر سهام استخراج کننده بیت کوین Northern Data را به دست می آورد و به همکاری هوش مصنوعی اشاره می کند

در همین حال، حوزه های قضایی مختلف در سراسر جهان شروع به تنظیم هوش مصنوعی یا ایجاد نگرانی در مورد تأثیر بالقوه آن کرده اند. در ۱۵ آگوست، دستورالعمل های موقت چین در مورد فعالیت ها و مدیریت هوش مصنوعی به اجرا درآمد. این مقررات در ۱۰ جولای منتشر شد و تلاش مشترک شش سازمان دولتی در سراسر کشور است. این اولین قانون هوش مصنوعی است که در طول رونق اخیر هوش مصنوعی در کشور معرفی شد.

در بریتانیا، تنظیم‌کننده رقابت، هوش مصنوعی را برای شناسایی تأثیر بالقوه آن بر رقابت و مصرف‌کنندگان مطالعه کرد. در ۱۸ سپتامبر، سازمان رقابت و بازار بریتانیا گفت که اگرچه هوش مصنوعی این پتانسیل را دارد که روش کار و زندگی مردم را تغییر دهد، اما این تغییرات می‌تواند خیلی سریع رخ دهد و تأثیر قابل توجهی بر رقابت داشته باشد.

مجله: “هوش مصنوعی صنعت را کشت”: رئیس EasyTranslate در مورد سازگاری با تغییرات صحبت می کند


نویسنده: Ezra Reguerra
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا